پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
کد خبر: 273585

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: فروش تجمیعی شرکت‌های گروه شستا (مجموع فروش شرکت‌های مدیریتی) در دوماهه ابتدای سال جاری به هشت هزار و ۵۵۷میلیارد تومان رسید که نسبت به فروش چهار هزار و ۸۶۹میلیارد تومانی مدت مشابه سال قبل ۷۶درصد رشد را نشان می‌دهد.

رشد فروش ۷۶درصدی شرکت‌های شستا

سلامت نیوز:مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: فروش تجمیعی شرکت‌های گروه شستا (مجموع فروش شرکت‌های مدیریتی) در دوماهه ابتدای سال جاری به هشت هزار و ۵۵۷میلیارد تومان رسید که نسبت به فروش چهار هزار و ۸۶۹میلیارد تومانی مدت مشابه سال قبل ۷۶درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه آرمان ،محمد رضوانی‌فر افزود: در سال رونق تولید به‌گونه‌ای تدبیر شده است تا با همت مضاعف کارکنان و مدیران تولید و فروش شرکت‌های زیرمجموعه بالاتر از پیش‌بینی‌ها و بودجه‌های مصوب محقق شود.

مدیرعامل شستا اعلام کرد: به‌زودی با اتمام مجامع شرکت‌های تابعه گزارش مبسوطی از عملکرد شرکت‌های شستا در سال ۱۳۹۷ و مقایسه آن با سال ۱۳۹۶ ارائه و در دسترس افکار عمومی قرارخواهد گرفت.

شستا ۲۷۴ شرکت دارد که ۱۸۴ شرکت را مدیریت می‌کند و مابقی را سهامدار است و در حال حاضر ۲درصد از سهم تولید ناخالص ملی را در اختیار دارد. همچنین ۸۵درصد از دارایی‌های شستا در بورس عرضه شده و تمام اطلاعات از طریق سامانه کدال سازمان بورس و شرکت فرابورس در اختیار علاقه‌مندان قرار داده شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha