سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
کد خبر: 274006

عمل بینی یکی از جراحی های زیبایی است که طرفداران زیادی پیدا کرده، اما قبل از اینکه تصمیم به عمل بینی خود بگیرید بهتر است نکاتی را در این مورد بدانید.

سن مناسب برای عمل بینی + مراقبت های بعد از جراحی بینی

سلامت نیوز:  عمل بینی یکی از جراحی های زیبایی است که طرفداران زیادی پیدا کرده، اما قبل از اینکه تصمیم به عمل بینی خود بگیرید بهتر است نکاتی را در این مورد بدانید.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خراسان، زمان مناسب برای انجام جراحی زیبایی بینی هنگامی است، که رشد فرد کامل شده باشد . سن تقریبی تکامل رشد صورت در افراد به طور متوسط ۱۸ سالگی است .اما ممکن است در افراد مختلف این وضعیت در  ۱۷ سالگی یا دیرتر درسن ۱۹ سالگی یا بیشتر رخ دهد. به هرحال تشخیص این وضعیت به عهده پزشک شما ست.

 آیا جراحی به زیباتر شدن صورتم کمک می کند؟

زیباترشدن بینی شما در کل به زیباتر شدن صورت‌تان کمک می کند ولی باید به یاد داشته باشید این جراحی فقط روی بینی شما انجام می شود و سایر اجزای صورت شما تغییر نمی کند. گاهی گونه های برجسته ، چشمان زیبا و.. زیرسایه یک بینی زشت مخفی شده اند و پس از انجام یک جراحی موفق روی بینی زیبایی آن ها هم آشکار می شود.


 آیا جراحی زیبایی بینی حالت لب بالا را تغییر می دهد؟

در روش ها و تکنیک هایی که برای بیماران انجام می دهیم هیچ گونه تغییر ناخوشایندی در وضعیت لب ها رخ نمی دهد و حتی در بعضی موارد به دلیل اصلاح رابطه نا مناسب لب و بینی زیبایی لب ها دو‌چندان می شود.


بعد از جراحی چه زمانی باید از چسب بینی استفاده کرد؟

به مدت ۸ هفته بعد از جراحی از چسب ۲۴ ساعته استفاده می کنید و بعد از آن از چسب شبانه هنگام خواب به مدت حدود ۲ ماه استفاده خواهید کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =