یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸

سه شرور که با تهدید و قلدری سعی داشتند از یک مغازه آبمیوه فروشی، آبمیوه و بستنی مجانی بگیرند، از سوی ماموران دستگیر شدند.

قمه کشی برای آبمیوه و بستنی مجانی!

سلامت نیوز: سه شرور که با تهدید و قلدری سعی داشتند از یک مغازه آبمیوه فروشی، آبمیوه و بستنی مجانی بگیرند، از سوی ماموران دستگیر شدند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، حوالی ساعت ۲۳  جمعه شب از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که سه جوان در محدوده میدان شهدا به یک مغازه آبمیوه فروشی رفته و با ایجاد قلدری و شرارت قصد گرفتن مجانی آبمیوه و بستنی را دارند که بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

با حضور ماموران در محل مشاهده شد که صاحب مغازه در برابر تهدیدات این افراد مقاومت کرده اما سه شرور  با قمه کشی و چوب کشی سعی در گرفتن آبمیوه و بستنی داشته و همین موضوع موجب وحشت مشتریان و اهالی شده بود که در همین راستا سه شرور دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری با تایید این خبر به ایسنا اعلام کرد که این افراد قبل از هرگونه اخلال در نظم و آسیب به شهروندان دستگیر شده و پرونده‌ای نیز به اتهام شرارت و قلدری برایشان تشکیل و به دادسرا ارسال شده است.


برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha