یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
کد خبر: 285400

آب جوانه گندم بهترین داروی طبیعی برای بدن است علاوه بر این که بدن را با دوز بالایی از ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان، انزیم ها و فیتومغذی ها آبیاری می کند ، یک سم زدای بسیار قدرتمند است.

سلامت نیوز: آب جوانه گندم بهترین داروی طبیعی برای بدن است علاوه بر این که بدن را با دوز بالایی از ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان، انزیم ها و فیتومغذی ها آبیاری می کند ، یک سم زدای بسیار قدرتمند است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، پوست بزرگترین اندام بدن است. اگر اندام های داخلی بدن به اندازه کافی تغذیه نشوند و سموم مختلف در آن ها تجمع پیدا کند امکان ندارد ظاهر بدن ما یا همان پوست ما سالم و زیبا به نظر برسد. مهم نیست از چه مراقبت های موضعی ای استفاده کنیم تا موقعی که داخل بدن را پاکسازی نکنیم استفاده از از هر درمان موضعی موقت و ناپایدار خواهد بود. بنابراین داشتن یک رژیم غذایی مغذی روزانه و سم زدایی بدن ضروری است.

یکی از شگفت انگیزترین و موثر ترین نوشیدنی های دتوکس یا سم زدا برای بدن آب جوانه گندم است. شما می توانید از این سوپر فود مغذی هر روز صبح به عنوان اسموتی استفاده کنید. مصرف آب جوانه گندم منجر به بهبود سطح انرژی ، بهبود تفکر و قدرت مغز و درخشان شدن پوست شما می شود.

به گفته موسسه سلامت هیپوکریت Hippocrates ، آب جوانه گندم بهترین داروی طبیعی است . علاوه بر این که بدن را با دوز بالایی از ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان، انزیم ها و فیتومغذی ها آبیاری می کند ، یک سم زدای بسیار قدرتمند است.

مصرف روزانه آب جوانه گندم به خنثی کردن سموم و آلاینده های محیطی که وارد بدن شده اند کمک می کند.

آب جوانه گندم مقدار زیادی کلروفیل دارد، کلروفیل اولین محصول مستقیم تولید شده با نور خورشید است . فقط گیاهان سبز در جریان فرایند فتوسنتز توانایی تبدیل نور خورشید به کلروفیل را دارند. مقدار بسیار بالای اکسیژن موجود در کلروفیل اکسیژن رسانی به سلول های خونی شما را تقویت می کند. این  مده مغذی قدرتمند در مقابل اثرات پیری زودرس از ما محافظت می کند.

مصرف روزانه 28 گرم آب جوانه گندم برای کودکان و 60 گرم برای بزرگسالان به صورت ناشتا می تواند به اندازه مصرف یک فنجان قهوه روزانه برای شما انرژی بخش باشید.

چند روز اول ممکن است کمی احساس ناراحتی برای هماهنگ سازی بدنتان را این سوپرماده غذایی باشید ، علل آن می تواند موارد زیر باشد :

مقدارزیاد مواد مغذی موجود در اسموتی جوانه گندم بدنتان را شوکه می کند. 60 گرم اسموتی جواه گندم مساوی با مصرف 2 کیلو مواد خوراکی ارگانیک است.

مقدار زیاد اکسیژن که در مدت زمان کوتاه به سلول های خونی میرسد.

سمومی که به سرعت از خون و بافت ها جدا می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

نظرات

  • زیبا ۰۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
    0 0
    چه جوری باید تهیه اش کنیم؟