سلامت نیوز : غضنفر میرزابیگی برای سومین دوره متوالی به عنوان رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور انتخاب شد.
به گزارش مهر، انتخابات اعضای جدید هیئت رئیسه شورای عالی نظام پرستاری کشور برای 4 سال فعالیت سازمان و شورای عالی نظام پرستاری برگزار شد.

بر اساس آرای اخذ شده از اعضای سومی دوره شورای عالی نظام پرستاری کشور حاضر در جلسه، غضنفر میرزابیگی برای سومین دوره متوالی با کسب تعداد مطلق آرا به عنوان رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور برگزیده شد.

میرزابیگی در زمان برگزاری انتخابات هیئت مدیره‌های نظام پرستاری کشور در سیزدهم اسفند و همچنین انتخابات شورای عالی نظام پرستاری که اول خرداد برگزار شد، از بین کاندیداها نیز بیشترین آرای کل کشور را به خود اختصاص داده بود.

برای انتخابات رئیس شورای‌عالی نظام پرستاری، سیدیعقوب جعفری و شمس‌الدین شمس اعلام کاندیداتوری کردند که پس از توزیع و جمع آوری برگه‌های رأی سید یعقوب جعفری 16 رأی و شمس الدین شمس 13 رأی کسب کردند و سید یعقوب جعفری به عنوان رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور تعیین شد.

در ادامه عباس عباس‌زاده و سیف‌علی نصرتی برای جایگاه نایب رئیس اول شورای‌عالی کاندیدا شدند که عباس عباس‌زاده با کسب 24 رأی به عنوان نایب رئیس اول شورای‌عالی نظام پرستاری انتخاب شد.

همچنین برای جایگاه نایب رئیس دوم شورای‌عالی، سیف‌علی نصرتی، علی‌اکبر جراحی، سیاوش آرین و بهدخت کیا کاندیداتوری خود را اعلام کردند که پس از توزیع و جمع‌آوری برگه‌های رأی، نصرتی با کسب 14رأی به عنوان نایب رئیس دوم شورای‌عالی نظام پرستاری تعیین شد.

در ادامه این جلسه برای انتخاب دبیر شورای‌عالی رأی گیری شد که صدیقه سالمی 16 رأی و محمد شریفی‌مقدم 13 رای کسب کردند و بر این اساس صدیقه سالمی به عنوان دبیر شورای‌عالی نظام پرستاری در سومین دوره فعالیت این شورا انتخاب شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =