توسط شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان صورت گرفت؛

دریافت گواهینامه‌های بین‌المللی رضایتمندی و رسیدگی به شکایت مشتریان

۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۳۶ - کد خبر: 298089
دریافت گواهینامه‌های بین‌المللی رضایتمندی و رسیدگی به شکایت مشتریان

سلامت نیوز: شرکت فلزتدارک فولاد مبارکۀ اصفهان پس از اجرای موفق دستورالعمل‌های مربوطه، موفق به اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی رضــــایت مشـــــتری (ISO10002:2018) و رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO10004:2018) از شرکت بازرسی SGS شد.


به گزارش سلامت نیوز، محمدحسین قورچانی مدیرعامل شرکت فلزتدارک فولاد مبارکۀ اصفهان ضمن تأیید این خبر گفت: فرایند ممیزی در تاریخ چهاردهم مردادماه سال جاری با رعایت کلیۀ پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

وی ضمن قدردانی از همکاری تمامی واحدها اذعان داشت: دریافت این دو گواهینامه گام مهمی در جهت حرکت این شرکت به‌سوی مشتری‌مداری در عرصه‌های بازرگانی و تجاری است و امکان رسیدگی به بازخوردهای مربوطه را به‌صورت مطلوب فراهم می‌سازد.

وی خاطرنشان کرد: استاندارد ISO10002:2018 راهنمایی برای طراحی یک سیستم اثربخش و کارآمد در فرایند رسیدگی به شکایات مشتری در تمامی سازمان‌ها اعم از تجاری، غیرتجاری و حتی تجارت الکترونیک است و ISO10004:2018 استانداردی است که برای دستیابی به رضایت مشتریان از خدمات و تولیدات سازمان‌ها طراحی شده و به‌کارگیری این استاندارد از طریق طبقه‌بندی نیازهای مشتریان باعث حرکت سازمان به سمت مشتری‌مداری و رضایت مشتریان می‌شود.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.74536s, 18q