استاندار تهران خبر داد:

وضعیت زرد در استان تهران/ ممنوعیت تردد به استان های شمالی ادامه دارد

۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۳ - کد خبر: 305981
وضعیت زرد در استان تهران/ ممنوعیت تردد به استان های شمالی ادامه دارد

سلامت نیوز: استاندار تهران با اشاره به ورود شرایط استان از نظر شیوع بیماری کرونا به وضعیت زرد اعلام کرد: ممنوعیت تردد به استان‌های شمالی کشور همچنان ادامه دارد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی اظهار داشت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همکاری مردم و مسئولان، خوشبختانه استان در وضعیت زرد قرار گرفت.


وی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزود: هر گونه عادی انگاری شرایط را دشوار می‌کند از این‌رو رعایت پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های اعلام شده برای استمرار این روند ضروری است و باید همچنان مورد توجه جدی قرار گیرد.


استاندار تهران با تشریح محدودیت‌های وضعیت زرد تاکید کرد: دورکاری یک سوم کارکنان دستگاه‌های اجرایی در استان تهران اعمال می‌شود و محدودیت تردد خودروها از ۹ شب تا ۴ صبح استمرار دارد.


محسنی بندپی با اشاره به ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه ۴ در مورد وضعیت تردد بین استانی تاکید کرد: با توجه به اینکه اکثر درخواست‌ها مربوط به تردد به استان‌های شمالی است که گاه در شرایط قرمز و نارنجی قرار دارند، محدودیت تردد به استان‌های شمالی ادامه دارد و تردد به سایر استان‌ها مجاز محسوب می‌شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.38091s, 19q