تجمع پزشکان و پرسنل شاغل در مراکز درمان سوءمصرف مواد استان تهران/ به ضرر ما و بیماران تصمیم نگیرید!

۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۲ - کد خبر: 306064
تجمع پزشکان و پرسنل شاغل در مراکز درمان سوءمصرف مواد استان تهران/ به ضرر ما و بیماران تصمیم نگیرید!

سلامت نیوز:این تجمع، در اعتراض به سیاست‌های غیر کارشناسانه سازمان غذا و دارو و اظهارنظرهای غیرمسئولانه ریاست این سازمان درمورد تغییرات احتمالی در روال درمان بیماران اعتیاد، ازجمله عرضه داروی متادون در داروخانه‌ها به بیماران این حوزه، صورت گرفته است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، پزشکان و پرسنل شاغل در مراکز درمان سوءمصرف مواد استان تهران در مقابل سازمان نظام پزشکی تجمع کردند.

امروز (بیست و یکم دی ماه) پزشکان و پرسنل شاغل در مراکز درمان سوءمصرف مواد استان تهران در مقابل سازمان نظام پزشکی تجمع کردند.

یکی از حاضران در تجمع امروز در ارتباط با مطالبات خود و همکارانش می‌گوید: این تجمع، در اعتراض به سیاست‌های غیر کارشناسانه سازمان غذا و دارو و اظهارنظرهای غیرمسئولانه ریاست این سازمان درمورد تغییرات احتمالی در روال درمان بیماران اعتیاد، ازجمله عرضه داروی متادون در داروخانه‌ها به بیماران این حوزه، صورت گرفته است.

وی افزود: ما قصد داریم تبعات اجرای این سیاست نسنجیده را برای چندمین بار به مسئولین سازمان نظام پزشکی به عنوان بزرگترین انجمن صنفی پزشکی کشور یادآوری کنیم. شیوع بیشتر اعتیاد و خروج بیماران از چرخه درمان، اصلی‌ترین تبعات اجرای این تصمیم است و از مسئولان می‌خواهیم به ضرر ما و بیماران، تصمیم نگیرند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.1987s, 19q