چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
کد خبر: 306947

پزشک معالج ۲ پیشکسوت فوتبال ایران گفت: شرایط «مهرداد میناوند» به گونه‌ای است که به زودی برای خروج وی از خواب مصنوعی تصمیم گرفته می‌شود.

آخرین جزییات از وضعیت مهرداد میناوند

سلامت نیوز:  پزشک معالج ۲ پیشکسوت فوتبال ایران گفت: شرایط «مهرداد میناوند» به گونه‌ای است که به زودی برای خروج وی از خواب مصنوعی تصمیم گرفته می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، «سیدمحمدرضا هاشمیان» اظهار داشت: تا امروز اقدامات زیادی برای درمان «مهرداد میناوند» و «علی انصاریان» انجام دادیم و شرایط میناوند در حال بهبود است. چند ساعت پیش به وی رسیدگی کردم و شرایطش تقریبا پایدار شده است. یکی از اقدامات مهمی که در چند روز آینده باید انجام دهیم آن است که وی از شرایط خواب مصنوعی خارج شود. در حال برنامه‌ریزی برای این کار هستیم. میناوند به نسبت روزهای نخست شرایط بسیار پایداری دارد.

هاشمیان در زمینه شرایط بالینی و روند درمانی مدافع اسبق سرخآبی‌ها نیز گفت: ریه «علی انصاریان» درگیر کرونا است و با کمک تنفس مصنوعی و داروهای درمانی به دنبال درمان او هستیم البته او در خواب مصنوعی نیست و شرایطش به گونه‌ای است که نیاز به خواب مصنوعی ندارد.  

وی در خصوص انتشار پستی در زمان بازی بازی الومینیوم اراک و پرسپولیس تهران،  گفت: آن پست شخصی بود و هیچ ارتباطی به کارم نداشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha