رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به تحت تاثیر قرار گرفتن 17 استان از برف و کولاک ،گفت:به ۵۳۸۰ حادثه دیده امدادرسانی شد.

امدادرسانی به ۵۳۸۰ نفر در ۱۷ استان متاثر از برف و کولاک

سلامت نیوز:رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به تحت تاثیر قرار گرفتن 17 استان از برف و کولاک ،گفت:به ۵۳۸۰ حادثه دیده امدادرسانی شد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، مهدی ولی پور، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر  درباره آخرین وضعیت امداد رسانی به هموطنان در مناطق مختلف کشور،گفت: در برف و کولاک ۲۲ و ۲۳ اسفند، هموطنان در ۱۷ استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، سمنان، قزوین،گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی و همدان متاثر از برف و کولاک بوده‌اند.


وی با اشاره به اینکه در این مدت ۸۵ عملیات امداد و نجات انجام شده است،ادامه داد: ۴۷۳ نیروی امدادی در قالب ۱۴۷ تیم عملیاتی و با به کارگیری ۱۲۹ دستگاه خودرو به ۵۳۸۰ حادثه دیده امدادرسانی کرده‌اند.


رئیس سازمان امداد و نجات یادآور شد: علاوه بر انتقال ۲ زن باردار از استان‌های قزوین و آذربایجان غربی به مراکز درمانی، ۱۹۷۵ نفر از آسیب دیدگان به صورت اضطراری اسکان داده شدند و ۳۸۰ بسته غذایی میان متاثران توزیع شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha