بازتاب آغاز به كار سلامت نيوز ،در رسانه‌ها

۱۳۸۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 314
بازتاب آغاز به كار سلامت نيوز ،در رسانه‌ها

خبرگزاری ایرنا نوشت: 

نخستين سامانه خبري "آنلاين" در حوزه سلامت و بهداشت با همكاري جمعي از پزشكان،متخصصان و روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان با نام "سلامت نيوز" آغاز به كار كرد.

نشاني اين سامانه اينترنتي "‪ "www.salamatnews.com‬اعلام شده است.

اين سامانه خبري با هدف ارتقاي سطح سلامت با گردآوري اخبار خبرگزاري‌هاي معتبر و توليد اخبار و گزارش‌هاي مربوط به حوزه سلامت و بهداشت راه‌اندازي شده است.

"نويد رجايي پور" مدير اين سامانه در گفت و گو با خبرنگار "ايرنا" گفت:
سلامت نيوز شامل سرويسهاي مختلفي همچون سلامت، دارو، درمان ، آموزش ، تغذيه ، خانواده، محيط زيست و روان است كه با توجه به برنامه ريزي‌هاي صورت گرفته حجم اخبار و گزارش‌هاي توليدي در اين حوزه بزودي افزايش چشمگيري خواهد يافت.

وي افزود:اين سامانه خبري همچنين در آدرسهاي "‪،" www.salamatnews.net‬ "‪ "www.salamatnews.org‬و "‪ "www.salamatnews.info‬قابل دسترسي است.

  http://www.irna.ir/fa/news/view/menu-149/8510091029135803.htm

روزنامه سرمایه نوشت:

اولين سامانهء خبري فارسي زبان با نام «سلامت‌نيوز» با هدف ارتقاي بهداشت و سلامت جامعهء ايراني با همكاري جمعي از  پزشكان و متخصصان سلامت و بهداشت، خبرنگاران اين حوزه همچنين روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان فعاليت رسمي خود را آغاز كرد.

اين سامانهء خبري كه در آدرس   www.salamatnews.com  قابل دسترسي است،روزانه ده‌ها خبر در سرويس‌هاي سلامت، ‌دارو، درمان، آموزش، تغذيه، ‌خانواده، محيط زيست و روان را با استناد به خبرگزاري‌هاي معتبر و يا به صورت توليدي روي خروجي خود قرار مي‌دهد.

سلامت‌نيوز همچنين در آدرس‌هاي   www.salamatnews.net ،   www.salamatnews.info  و   www.salamatnews.org _قابل دسترسي است و در دو ماه آينده حجم توليد اخبار و گزارش‌هاي توليدي اين سامانه در حوزهء سلامت و بهداشت كشور به نحو چشم‌گيري افزايش خواهد يافت.

با وجود گسترش روزافزون شبكهء جهاني اينترنت تاكنون سامانهء خبري آنلاين تخصصي در حوزهء سلامت و بهداشت به زبان فارسي وجود نداشت كه با آغاز به كار سلامت‌نيوز اين كمبود برطرف شد.
 http://207.176.216.66/webfa/Default.aspx?IssueType=1&IssueDate=1385/10/11&Group=50

 

ایسنا نیز نوشت:   http://isna.ir/Main/NewsView.aspx?ID=News-853270&Lang=P

واحد مرکزی خبر نوشت:  http://www.iribnews.ir/Default.aspx?Page=ScienceContent&news_num=83205

همچنين برخي ديگر ازخبرگزاری ها و روزنامه هاي كشوري و استاني نيز از آغاز به كار رسمي سلامت نيوز خبر دادند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.46171s, 18q