جزئیات یک چاقو کشی خونین در بیمارستان کوثر؛یک کشته 12 زخمی

۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۵ - کد خبر: 315130
جزئیات یک چاقو کشی خونین در بیمارستان کوثر؛یک کشته 12 زخمی

سلامت نیوز: در یک درگیری دسته‌جمعی در بیمارستان کوثر سنندج منجر به کشته‌شدن یک نفر و زخمی‌شدن 12 نفر شد که دادستان سنندج می‌گوید: تاکنون 6 متهم اصلی ‌این نزاع دستگیر شده‌اند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، اهالی دو روستای اطراف سنندج به دلیل اختلاف ملکی درگیر می‌شوند که موجب زخمی‌شدن چند نفر شده و آنها را به بیمارستان کوثر سنندج منتقل می‌کنند.

چند نفر از بستگان ضاربین پس از تعقیب مصدومان، به اورژانس بیمارستان کوثر مراجعه می‌کنند و در آنجا درگیری بین طرفین دوباره بالا می‌گیرد و با قمه و شمشیر به جان هم می‌افتند.

یکی از مصدومان این نزاع که دست وی از ناحیه مچ قطع می‌شود در حین اعزام به ارومیه برای پیوند عضو، به دلیل خونریزی زیاد فوت می‌کند.

یکی دیگر از مصدومان از ناحیه شاهرگ کردن مورد اصابت شمشیر قرار می‌گیرد اما این فرد بلافاصله به اتاق عمل منتقل می‌شود و جانش را نجات می‌دهند.

دستگیری 6 متهم اصلی درگیری

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان گفت: ۶ متهم اصلی درگیری با سلاح سرد در بیمارستان کوثر سنندج دستگیر شدند و تحقیقات درباره وقوع این درگیری تا نتیجه نهایی ادامه دارد.

محمد جباری شامگاه جمعه در مصاحبه با خبرنگاران رسانه‌ها اظهار داشت: تعدادی از اهالی ۲ روستای اطراف سنندج روز چهارشنبه پس از درگیری به دلیل اختلافات ملکی، زخمی و مصدوم و به بیمارستان کوثر سنندج منتقل می‌شوند که طرف مقابل اختلاف آن‌ها را تعقیب می‌کند و در محیط بیمارستان با اسلحه سرد بار دیگر به آنان حمله‌ور می‌شوند که در این درگیری یکی از افراد بشدت مجروح و در بیمارستان فوت می‌کند.

وی افزود: یکی از متهمان دستگیر شده از ضاربان اصلی فرد مقتول است، ضمن اینکه تحقیقات درباره وقوع این درگیری تا نتیجه نهایی ادامه دارد.

دادستان سنندج با هشدار به متهمینی که در این حادثه دست داشته و متواری شده‌اند، اضافه کرد: تمامی این افراد شناسایی شده و به زودی دستگیر خواهند شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.25827s, 18q