با استفاده از نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن که با طرح دارویار همگام شده است، داروخانه ها شاهد سهولت و راحتی مدیریت داروخانه، صرفه جویی در زمان و نیروی انسانی و همچنین تسهیل امور مدیریت داروخانه خواهند بود

نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن، همگام با طرح دارویار

با استفاده از نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن که با طرح دارویار همگام شده است، داروخانه ها شاهد سهولت و راحتی مدیریت داروخانه، صرفه جویی در زمان و نیروی انسانی و همچنین تسهیل امور مدیریت داروخانه خواهند بود

به گزارش دوشنبه های دارویی، شرکت مهندسی تبیان، تولیدکننده نرم افزار آرسن و همچنین آرسن لایت، یعنی همان نرم افزاری که توسط داروسازان برای مدیریت امور داروخانه تهیه می شود و به بسیاری از سامانه ها متصل است، در اقدامی جدید، سیستم خود را با طرح دارویار همگام ساخت.

با آپدیت جدید،نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن، تنها نرم افزاری است که داروخانه ها می توانند قیمت داروهای خود را بر اساس قیمت های سامانه تیتک اصلاح کنند. در این خصوص داروخانه ها فقط باید در فرم مخصوص تیتک، قیمت های آزاد را بررسی و تایید کنند تا در بانک اطلاعاتی آن ها همه قیمت ها به روز شود.

گفتنی است که در طرح دارویار، مرجع قیمت داروها، سامانه تیتک وزارت بهداشت است و همه داروخانه ها باید قیمت داروهای خود را بر اساس آن به روز رسانی کنند.

با این آپدیت که در روزهای اخیر در نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن انجام شده است، در واقع آنچه که شاهد هستیم آن است که در حال حاضر نرم افزار آرسن با طرح دارویار تطابق دارد و داروخانه ها می‌توانند تمام اموری که در طرح دارویار مورد توجه است را به صورت مستقیم از داخل نرم افزار اعمال کنند. به این صورت علاوه بر سهولت و راحتی کار، صرفه جویی زمانی و نیروی انسانی نیز صورت می گیرد و کمک قابل توجهی به تسهیل امور مدیریت داروخانه انجام می شود.

بیمه سلامت

بیمه سلامت، طرح دارویار را در وب سرویس خود اجرایی کرده است و تغییرات وب سرویس این سازمان، در نرم افزار مدیریت داروخانه آرسن پیاده سازی شده است. این قابلیت سبب می شود که داروخانه های تحت پوشش نرم افزار آرسن، نیاز به ثبت مجدد در سامانه تایید مربوطه نداشته باشند

خط مشی گروه مهندسی تبیان

گفتنی است بر اساس خط مشی مجموعه مهندسی تبیان، رضایتمندی مشتریان، یکی از اساسی ترین اهداف و برنامه های استراتژیک شرکت تلقی می شود و در این مسیر تلاش می کند خود را با تغییرات و رویدادهای حوزه داروخانه، تطبیق دهد و مناسب ترین خدمات را در دسترس داروسازان قرار دهد.

واقعیت این است که داروخانه ها به عنوان حلقه پایانی زنجیره دارویی کشور، نقش بسزایی در تامین سلامت جامعه دارند و به همین جهت تسهیل امور مدیریت داروخانه ها می تواند نقش تعیین کننده ای در کاهش بار مالی مدیریت داروخانه ها و همچنین ساده سازی فرآیندهای مختلف داشته باشد. بر این اساس گروه مهندسی تبیان تلاش خود را بر این حوزه متمرکز کرده است و امیدوار است این مجموعه تلاش ها در نهایت منجر به ارتقای سلامت جامعه شود و در این مسیر دست همه فعالان این حوزه را به گرمی می فشارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =