نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت دارو در کشور گفت: چه کسی باید مشکل گرانی و کمبود دارو را مدیریت کند؟ احساس می‌کنم وزیر بهداشت جای دیگری زندگی می‌کند یا اینکه افرادی او را در پشت صحنه مدیریت می‌کنند.

افرادی در پشت صحنه وزارت بهداشت را مدیریت می کنند؟

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، علی بابایی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در تذکری گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری فصل‌الخطاب است و باید همه دولتمردان و سران قوا تابع محض ولی فقیه زمان باشند.

وی همچنین در تذکری به وزیر میراث فرهنگی و گردشگری گفت: آقای ضرغامی شما وزیر فرهنگ، کشور یا امور خارجه نیستید پس به جای فرافکنی در گفتمان‌سازی انحرافی به شرح وظایف خود عمل کنید؛ شما وزیر گردشگری هستید و انگار فراموش کرده‌اید وزیر کدام وزارتخانه هستید.

این عضو کمیسیون اجتماعی در ادامه در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار تبدیل وضعیت کامل نیروهای نهضتی، حق‌التدریسی و پیش دبستانی‌ها و اجرای دقیق رتبه‌بندی معلمان شد.

وی همچنین با تاکید بر لزوم حل مشکل باغداران خطاب به وزیر بهداشت بیان کرد: آقای عین اللهی شما در داخل این کشور زندگی نمی‌کنید؟ مشکل گرانی و کمبود دارو را چه کسی باید مدیریت کند؟ احساس می‌کنم شما جای دیگری زندگی می‌کنید یا افرادی در پشت صحنه شما را مدیریت می‌کنند.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نبود مدیریت در بخشودگی جرائم کارآفرینان به تأمین اجتماعی گفت: فعالان اقتصادی به تأمین اجتماعی بدهکار هستند باید چه کسی این جرائم را مدیریت کند؟ باید برای رفع مشکلات جوانان مملکت فعالیت شود و آنها منتظر ساز و کار حمایت از تولید و اشتغال هستند علاوه بر این جلوگیری از تورم نیز ضروری است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =