سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از پذیرش ۳۸ هزار نسخه بیماران خاص در دو داروخانه تهران در خردادماه خبر داد.

چگونگی کسب اطلاعات دارویی هلال احمر/پذیرش ۳۸ هزار نسخه بیماران خاص در خردادماه

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ داروخانه‌های هلال‌احمر با تمام توان به خدمت رسانی، تأمین و توزیع به موقع داروهای مورد نیاز هموطنان پرداخته و بر این اساس روزانه بیش از یک هزار مراجعه کننده از خدمات دارویی بهره‌مند می‌شوند.

در همین راستا در خرداد ماه جاری نزدیک به ۳۸ هزار نسخه در داروخانه‌های مرکزی هلال احمر و مرکزی شماره ۲ تهرانپارس پذیرش و خدمات دارویی به آنها ارائه شده است و بیش از ۲۰ هزار نسخه توسط نمایندگان بیمه تأمین اجتماعی، بیمه سلامت، بیمه نیروهای مسلح، بیمه آتیه سازان حافظ و بیمه دی تأیید و خدمات مربوطه ارائه شده است.

همچنین در مدت یاد شده سه هزار نفر نیز به بخش تجهیزات پزشکی برای خرید اقلامی چون ارائه سوزن بیوپسی، سوزن پورت، پورت شیمی درمانی، پمپ شیمی درمانی، برندهای متنوع محصولات استومی، محصولات تخصصی زخم و سوختگی محصولات توانبخشی از جمله انواع بریس، واکر، صندلی تاشو و نظایر آن مراجعه کرده اند.

بیماران برای اطلاع از داروهای موجود در داروخانه‌های هلال احمر می‌توانند با تماس با شماره تلفن سامانه اطلاعات دارویی (۴۱۶۵۱) که هر لحظه آماده پاسخگویی به مخاطبان هستند از اطلاعات دارویی آگاهی پیدا کنند.

همچنین بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، بیست و سومین نمایشگاه دارو و تجهیزات قاره‌ آفریقا از روز چهارشنبه ۳۱ خردادماه الی جمعه ۲ تیرماه در نایروبی پایتخت کشور کنیا با حضور شرکتهای تابعه سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر برگزار شد.

سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر با حضور در نمایشگاه بین‌المللی MEDEXPO ۲۰۲۳، ضمن معرفی محصولات و خدمات خود، فرصتی برای تعامل با شرکت های همکار، برندینگ و معرفی محصولات و توانمندی‌ها در سطح بین المللی و همچنین جذب سرمایه گذاران خارجی و توسعه کسب و کار ایجاد خواهد کرد.

سه شرکت‌ از شرکت‌های سها وابسته به سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر ایران در کنار ۱۶ شرکت دانش بنیان ایرانی دیگر با دعوت مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کشور کنیا ظرفیت های تولید تجهیزات پزشکی و داروهای گیاهی و شیمیایی هلال احمر را در این رویداد به نمایش گذاشتند.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، در افتتاحیه‌ این نمایشگاه رئیس نظام پزشکی کنیا با افتتاح غرفه‌ ایران در معیت سفیر جمهوری اسلامی ایران در کنیا، آقای دکتر برمکی حضور پیدا کرد. دکتر محمودرضا فقیهی - رئیس مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کشور کنیا میزبان شرکت‌های سها در این رویداد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha