فرماندار کوهدشت اعلام کرد که باتوجه‌به گازهای فوق‌العاده سمی مخزن ایستگاه پمپاژ نفت، شانس زنده‌ماندن کارگران تقریباً وجود ندارد.

آخرین خبر از حادثه کوهدشت/ احتمال زنده ماندن کارکنان محبوس وجود دارد؟

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، محمدمرادی کفراج با اشاره به حادثه برای کارکنان یک شرکت پیمانکاری در ایستگاه پمپاژ نفت کوهدشت، اظهار داشت: اقدامات برای بیرون آوردن کارگران محبوس شده شرکت نفت در عملیات لایروبی کوهدشت ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود این عملیات تا ظهر یکشنبه ادامه خواهد داشت.

وی اظهار کرد: گروه‌هایی از ستاد استان‌های تهران، خوزستان و مرکزی در حال رسیدن به صحنه حادثه هستند و در این راستا تمهیدات لازم برای تخلیه نفت از مخزن در نظر گرفته شده است.

فرماندار کوهدشت، گفت: عملیات تخلیه نفت تا صبح طول می‌کشد و پس از آن وارد مخزن خواهند شد و حتی بعد از تخلیه هم ورود به‌سادگی نیست چرا که مخزن انباشته از گاز سمی بوده و باید با اکسیژن وارد شوند.

مرادی کفراج، ادامه داد: عملیات تخلیه نفت آغاز شده و ضریب خطر بسیار بالا است و باید همراه با ایمنی باشد. وی با ابراز تأسف اعلام کرد باتوجه‌به گازهای فوق‌العاده سمی مخزن شانس زنده‌ماندن کارگران تقریباً وجود ندارد.

بنابراین گزارش، ۵ کارگر حوالی غروب هجدهم آذرماه برای لایروبی منبع ایستگاه پمپاژ نفت «برد اسپی» کوهدشت اقدام کردند که متأسفانه در این مکان به علت استنشاق مواد سمی گرفتار شدند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha