انواعی از داروها و ابزارها برای درمان خروپف یا از بین بردن آن طراحی شده اند. اما یک آب میوه مخلوط و شگفت انگیز در این باره معجزه می‌کند.

خروپف را با این آب میوه شگفت انگیز فراموش می‌کنید

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فرتاک نیوز، درمان خروپف به صورت خانگی و با استفاده از یک آب میوه مخلوط موضوع این نوشتار است.

می دانید فرایند خواب و خوابیدن حدودا یک-سوم از زندگی ما را تشکیل می دهد. اما زمان تنها موضوع مهم در رابطه با خواب نیست .

حقیقت این است که تقریبا همه ی کارهایی که باید انجام بدهیم، و کیفیت کارهایی که قصد انجام دادن شان را داریم تحت تاثیر خوابیدن قرار می گیرد. وقتی به این موضوع فکر می کنیم- این که کیفیت خواب بر کیفیت زندگی تاثیر می گذارد- تمایل بیش تری برای جدی گرفتن "خواب” داریم. به ویژه این که بخواهیم هر شب خوابی با کیفیت و بدون خروپف را تجربه کنیم.

درحال حاضر، انواعی از داروها و ابزارها برای درمان خروپف یا از بین بردن آن طراحی شده اند. این موضوع درباره ی آپنه ی خواب هم صدق می کند. هرچند، همیشه بهترین کار این است که از راه حل های طبیعی استفاده کنیم، زیرا بدن آنها را بهتر می پذیرد.

تهیه ی آبمیوه تبدیل به یکی از رایج ترین متدها برای دستیابی به مزایای مختلف سلامتی، از مواد مغذی و ویتامین های مکمل گرفته تا مقابله با اختلالات تشخیص داده شده برای سلامتی، شده است.

یک آبمیوه با ترکیبی ساده وجود دارد که باعث کم شدن اثرات خروپف و آپنه ی خواب می شود. اعتقاد بر این است که این ترکیب خلط اضافی را که عامل اصلی نشانه های خروپف و آپنه ی خواب است حذف می کند.

مواد تشکیل دهنده و آماده کردن این آبمیوه بسیار آسان است، هرچند توصیه شده است که همه ی محصولات حاضر در این ترکیب بنا به دلایل قید شده در پاراگراف های قبل، از نوع ارگانیک و خام باشند. داشتن دستگاه آبمیوه گیری هم بسیار کمک کننده است، زیرا با استفاده از آن مواد به طور کامل با هم مخلوط می شوند.

مواد تشکیل دهنده ی این آبمیوه (اندازه ها برای تهیه ی یک وعده هستند):

2 عدد سیب

2 عدد هویج

1/4 لیمو (یک چهارم یک لیمو فرنگی)

دو و نیم سانت چوب زنجبیل

علاوه بر این آبمیوه و دیگر گزینه های غذایی سالم، تغییرات خاصی در سبک زندگی می تواند علائم خروپف و آپنه ی خواب را از بین ببرد. از نظر برنامه ی غذایی، کم کردن یا (ترجیحاً) حذف الکل به دلیل تاثیر سرکوب کننده ی آن روی سیستم عصبی مرکزی مهم است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha