شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۵
کد خبر: 369308

هفته گذشته مرد جوانی به نام سعید به پلیس مراجعه کرد و مدعی شد افراد ناشناسی دختر مورد علاقه‌اش را ربوده‌اند.

آدم ربایی ساختگی برای فرار از خواستگار سمج

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران، وی در تشریح ماجرا گفت: تبعه کشور عراق هستم و برای تحصیل به ایران آمدم مدتی قبل متوجه شدم اکرم دختر جوانی که از همشهریانم است نیز در دانشگاهی نزدیک محل تحصیل من درس می‌خواند. من به او علاقه‌مند شدم و تصمیم به ازدواج گرفتم اما دو روزی بود که تلفنش خاموش بود و خبری از او نداشتم تا اینکه شب گذشته فیلمی از تلفن همراهش برایم ارسال شد. فیلم 30 ثانیه‌ای که در آن اکرم گریه می‌کرد و کمک می‌خواست. گفت چند نفر او را ربوده‌اند.


به دنبال اظهارات مرد جوان؛ به دستور بازپرس عظیم سهرابی، تحقیقات آغاز شد و در بررسی‌های اولیه کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به بازبینی فیلمی پرداختند که گروگان ارسال کرده بود.با بررسی دقیق فیلم، مشخص شد که پشت سر دختر جوان پنجره‌ای قرار دارد و تابلوی یک مغازه دیده می‌شد. بدین ترتیب کارآگاهان موفق به شناسایی محل در شمال تهران شدند و وقتی به محل رفتند دریافتند مقابل مغازه یک هتل قرار دارد با تحقیق از پرسنل هتل مشخص شد که اکرم خودش چهار روز قبل به هتل رفته و در یکی از اتاق‌ها اقامت دارد.


بدین ترتیب راز آدم‌ربایی دروغین فاش شد و تیم تحقیق به سراغ دختر عراقی رفتند. او که تصور نمی‌کرد به این زودی دستش رو شود در تحقیقات گفت: سعید به من ابراز علاقه می‌کرد اما من او را دوست نداشتم وقتی اصرارهایش را برای ازدواج دیدم تصمیم گرفتم هرطور شده او را از سر باز کنم. نقشه کشیدم تا او را بترسانم. می‌خواستم طوری وانمود کنم که سعید فکر کند پسر دیگری که قصد ازدواج با مرا دارد من را ربوده و تهدید کرده که اگر کسی بخواهد با من ازدواج کند هم مرا می‌کشد هم او را.


به همین خاطر به هتل رفتم و در آنجا اتاق اجاره و تلفنم را هم از دسترس خارج کردم. روز سوم فیلمی از خودم گرفتم و برای سعید فرستادم. فکر می‌کردم با این اتفاق او دست از سماجت برمی‌دارد.سعید وقتی متوجه اظهارات اکرم شد تعهد داد دیگر برای دختر جوان ایجاد مزاحمت نکند و پرونده به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت بسته شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha