سازمان هواشناسی از بارش باران، رعد و برق، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نقاط مختلف کشور خبر داد.

شدت گرفتن بارش باران فردا در این مناطق | تهران چه روزهایی بارانی است؟

به گزارش سلامت نیوز به نقل از همشهری آنلاین، سازمان هواشناسی کشور براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی اعلام کرد با ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور، امروز (یکشنبه) در شمال غرب و به تدریج دامنه‌ها و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده و گاهی همراه با رعد و برق رخ خواهد داد.

دوشنبه سامانه بارشی ـ ضمن تقویت ـ شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه و ارتفاعات البرز، استان‌های واقع در سواحل دریای خزر و برخی مناطق مرکزی کشور را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

سه‌شنبه رگبار پراکنده همراه با رعد و برق در نوار شمالی کشور، ارتفاعات و دامنه‌های البرز، استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، یزد فارس و شمال استان‌های کرمان و خراسان رضوی ادامه خواهد داشت.

چهارشنبه رگبار پراکنده و رعد و برق در نوار شمالی، شمال شرق، جنوب غرب، برخی مناطق مرکزی کشور و شمال استان‌های بوشهر، فارس و کرمان پیش‌بینی می‌شود.

پنجشنبه بارش پراکنده ـ علاوه بر مناطق یاد شده، در استان‌های سمنان، یزد و تهران رخ خواهد داد.

طی ۲۴ ساعت آینده وزش باد شدید در نیمه غربی کشور، دوشنبه در شرق و مرکز، سه‌شنبه در نوار مرکزی، چهارشنبه در غرب و جنوب غرب و پنجشنبه نوار شرقی کشور رخ خواهد داد که در مناطق مستعد موجب خیزش گرد و خاک خواهد شد.

دوشنبه شمال خلیج فارس، سه‌شنبه خلیج فارس و طی ۳ روز آینده دریای خزر مواج است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha