علی دایی: شربت سرماخوردگی باعث شد خوابم ببرد

۱۳۹۱/۰۱/۰۲ - ۱۸:۳۰ - کد خبر: 44634
سلامت نیوز: سردار رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی ،‌ احمدرضا عابدازده ،‌ حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه راه آهن و محمد حسین انصاری فرد ‌مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان و ... امروز از علی دایی عیادت کردند.

قانون- علی دایی که برای ادامه درمان به بیمارستان لاله تهران منتقل شده است امروز در جمع خبرنگاران درباره جزییات این حادثه سخن گفت.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، علی دایی که در بیمارستان لاله تهران بستری است، در جمع خبرنگاران در باره وضعیت خود گفت: از تمامی مردم که همیشه مرا مورد لطف قرار داده‌اند و در این حادثه هم به من لطف زیادی داشته‌اند، تشکر می‌کنم. همچنین از مدیریت بیمارستان شهید بهشتی کاشان و کارکنان آن‌ها تشکر بسیار دارم که در این مدت به من لطف داشتند و من عمل جراحی خود را در این بیمارستان انجام دادم. از مدیریت بیمارستان لاله که لطف کردند و من را مورد مداوا قرار دادند هم متشکرم.

وی با بیان این که این اتفاق خواست خدا بود، ادامه داد: بعد از بازی با سپاهان با توجه به این که کمی سرماخوردگی داشتم، شربت سرماخوردگی خورده بودم که این موضوع باعث خواب آلودگی من شد و چون بازی خود را در مقابل سپاهان باخته بودیم، من دیگر به این چیزها فکر نمی کردم . نزدیک بادرود بود که این حادثه رخ داد. در این سفر برادرم و مربی راه آهن هم همراهم بودند که خوشبختانه هیچ اتفاقی برای آن‌ها نیفتاد.
 

دایی در پاسخ به این سوال که آیا سرعت شما غیر مجاز نبود؟گفت: سرعت من آنقدرها هم زیاد نبود و حتی اگر 800 کیلومتر در ساعت هم سرعت داشتم می توانستم خودروی خود را کنترل کنم (با لحن شوخی)، اما به دلیل خوردن شربت «اکسپکتورانت» دچار خواب‌آلودگی شده بود. من حتی کمربند ایمنی خود را در زمان رانندگی بسته بودم.

وی درباره این که چه توصیه برای مسافران نوروزی دارد؟ گفت: اگر کسی می‌خواهد مسافرت کند، باید سرعت مجاز را رعایت کند و اگر دچار خواب آلودگی شد، خودرو‌اش را کنار بزند و استراحت کند. من همیشه شب‌ها مسافرت می‌کردم و هیچ وقت هم دچار خواب آلودگی نمی‌شدم. این اتفاق به دلیل خوردن دارو سرماخوردگی برایم رخ داد. حتی پنج دقیقه قبل از حادثه برادرم از من خواست که رانندگی را به او بسپارم و من هم قصد چنین کاری را داشتم،‌ اما قسمت این بود که این حادثه رخ دهد.

وضعیت عمومی علی دایی بنا بر گفته‌ برادرش خوب است و طی اقدامات پزشکی صورت گرفته مشخص شد و آسیبی به مغز وی وارد نشده است. برادر علی دایی به ایسنا گفت: با سونوگرافی صورت گرفته مشخص شد که هیچ مشکل خاصی برای برادرم به وجود نیامده، تنها این حادثه باعث شده بود پوست سر دایی کنده شود که همین موضوع باعث شد به زیر تیغ جراحی برود. همچنین در این حادثه لاله گوش علی دایی پاره شده بود که این موضوع هم با عمل جراحی برطرف شده است.

وی ادامه داد: امشب جراحی دیگری بر روی دایی انجام خواهد شد تا اقدامات ترمیمی بر روی او تکمیل شود.

همچنین، سردار رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی ،‌ احمدرضا عابدازده ،‌ حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه راه آهن و محمد حسین انصاری فرد ‌مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان و ... امروز از علی دایی عیادت کردند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.98536s, 18q