ارائه خدمات امداد نوروزی ویژه زنان توسط بانوان امدادگر/زنان امدادگر رانندگان آمبولانس‌ها

۱۳۹۱/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۴ - کد خبر: 44677
سلامت نیوز: رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از ارائه خدمات امداد نوروزی ویژه زنان توسط بانوان امدادگر هلال‌احمر در پایگاه‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر در سراسر کشور از جمله رانندگی آمبولانس برای انتقال مصدومان زن خبر داد.

فرحناز رافع در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به بازدیدهای خود از پایگاه‌های امدادی و راهنمایی نوروزی جمعیت هلال‌احمر در استان‌های ایلام و خوزستان اظهار داشت: این بازدیدها از پایگاه‌های استقرار یافته جمعیت هلال‌احمر در روزهای آینده از استان‌های دیگر نیز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به روند مثبت ارائه خدمات امدادی و راهنمایی نوروزی داوطلبان جمعیت هلال‌احمر به مسافران نوروزی تصریح کرد: در این زمینه برخی پایگاه‌های جمعیت هلال‌احمر نیز با حضور امدادگران زن جمعیت هلال‌احمر با عنوان "توانا" از صفر تا 100 ارائه خدمات امدادی از جمله رانندگی آمبولانس‌ها برای انتقال مصدومان زن را نیز بر عهده دارند.

رافع با بیان اینکه در این زمینه بیش از دو هزار و 500 پزشک و پیراپزشک نیز در پایگاه‌های جمعیت هلال‌احمر در سراسر کشور برای ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی مستقر شده‌اند، افزود: تا کنون نیز 50 هزار فلش‌کارت حاوی توصیه‌های فرهنگی و سلامت نوروزی به مسافران توزیع شده است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.54469s, 18q