روش های کاملا طبیعی برای خوشبو کردن موها

۱۳۹۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۴۲ - کد خبر: 81362

سلامت نیوز : باید راهی برای از بین بردن این بوی نامطبوع پیدا کنید. راه های طبیعی برای خوش بو کردن مو بی ضرر و همیشه موثر است.تنها مناسب بودن ظاهر مو کافی نیست، بلکه مو باید خوش بو نیز باشد. اما حفظ ظاهر مو و خوش بو بودن آن آسان نیست. برای این که مو خوش بو شود لازم است علت بدبو بودن آن را بفهمید.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام نیوز ؛ به طور معمول مو بوی خاص خود را دارد و در صورت شسته نشدن به مدت چندین روز، بوی چربی پیدا می کند.یکی از بهترین روش ها شست و شوی منظم مو است. تعریق مکرر نیز موها را بدبو می کند. گاهی ماسک های مو مانند ماسک تخم مرغ که مو را نرم و سبک می سازد می تواند بوی بد هم داشته باشد.

به همین دلیل باید راهی برای از بین بردن این بوی نامطبوع پیدا کنید. راه های طبیعی برای خوش بو کردن مو بی ضرر و همیشه موثر است. پس باید از این چند راه ساده و طبیعی استفاده کنیم

1 - حداقل هر ۲ روز یک بار موها را بشویید.

2 - کمی آب لیمو به موهای خود بمالید سپس با شامپو بشویید. بوی طبیعی مرکبات مو را خوش بو می سازد.

3 - گلاب یکی از بهترین منقبض کننده هاست که برای پوست مفید است، اما تنها کاری که برای مو می کند این است که آن را خوش بو می کند.

4 - روغن طبیعی یاس یکی از خوش بوترین روغن هاست و ماساژ دادن مو با این روغن، آن را خوش بو می کند.

5 - تزیین کردن مو با گل، آن را خوش بو خواهد کرد.

حنا بویی دارد که برخی افراد آن را دوست دارند. عطر را به صورت مستقیم به مو نزنید، آن را روی برس تان بزنید و به موهای خود که کمی هم نمدار شده بکشید، موها همچنان که خشک می‌شوند بوی عطر را نگه می‌دارند، همچنین می توانید مقداری عطر را در کف دست تان بمالید و لابلای موها بکشید.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.13661s, 19q