یارانه بیماران خاص از مهر ماه توزیع می‌شود

۱۳۹۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۲ - کد خبر: 82540

سلامت نیوز : مدیرکل بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به رشد 79 درصدی ردیف اعتباری بیماران خاص در سازمان بیمه سلامت نسبت به سال گذشته، گفت: این اعتبار به زودی بر اساس جمعیت تحت پوشش سازمان‌های بیمه‌گر بین آن‌ها توزیع می‌شود.

محمد باقر هوشنگی در گفت‌و‌گو با (ایسنا)، با اشاره به ردیف اعتباری 215 میلیارد تومانی در ارتباط با بیماران خاص ذیل ردیف اعتباری سازمان بیمه سلامت که برای توزیع بین سازمان‌های بیمه‌گر لحاظ شده است،‌ اظهار امیدواری کرد که با توزیع این اعتبارات، مشکلات بیماران خاص هر چه سریعتر برطرف شود.

وی با بیان اینکه علاوه بر این مبلغ 400 میلیارد تومان نیز به عنوان یارانه داروی بیماران خاص در نظر گرفته شده است،‌ تاکید کرد: هزینه بیماران خاص بیش از مبالغ در نظر گرفته شده است و باید دو وزارتخانه رفاه و بهداشت با هماهنگی و توجه بیشتر با اختصاص اعتبار از سایر ردیف‌های اعتباری‌شان، کسری بودجه بیماران خاص را جبران و برطرف کنند.

مدیرکل بیمه‌های سلامت ورازت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در صددیم از ابتدای مهرماه امسال یارانه داروی بیماران خاص را توزیع کرده و تا دی ماه نیز تمامی 1800 میلیارد تومان یارانه دارو را بین سازمان‌های بیمه‌گر توزیع کنیم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.92473s, 19q