آسانسور بیمارستان اهواز حادثه آفرید/ مرگ دلخراش مادر

۱۳۹۲/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۲ - کد خبر: 84409
سلامت نیوز:‌ این دو مصدوم برای درمان تخصصی تر به بیمارستان گلستان اهواز اعزام شدند اما این زن براثر شدت جراحات به ناحیه سر جان باخت. کودک چهار ساله این زن نیز به علت جراحات سرش تحت عمل جراحی قرار گرفت و هم اکنون در بخش مراقبت ویژه بیمارستان گلستان اهواز بستری است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خوزنیوز، در پی حادثه ای مادر و فرزندی در میان درهای آسانسور بیمارستان امام اهواز گیر کرده و دچار آسیب شدند.

به گفته شاهدان عینی دختر بچه و مادرش هنگام ورود به آسانسور، در میان درهای آن گیر کرده و آسانسور آنها را به بالا کشید.

این دختر بچه و مادرش به بیمارستان گلستان اعزام شدند. دختر بچه بلافاصله تحت مداوا قرار گرفت و مادرش در بخش icu بستری شد.

علیرضا نجفی رییس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این باره گفت: بعد از کارشناسی های انجام شده مشخص شد که عامل این اتفاق نقص فنی در آسانسور بیمارستان بوده است.

نجفی افزود: این دو مصدوم برای درمان تخصصی تر به بیمارستان گلستان اهواز اعزام شدند اما این زن براثر شدت جراحات به ناحیه سر جان باخت.

وی افزود: کودک چهار ساله این زن نیز به علت جراحات سرش تحت عمل جراحی قرار گرفت و هم اکنون در بخش مراقبت ویژه بیمارستان گلستان اهواز بستری است.

ملاقات کنندگان می گویند که این اولین بار نیست که آسانسورهای بیمارستان دچار نقص می شوند و در ساعات ملاقات اغلب آسانسورها تعطیل و از راه پله به طبقات فوقانی می رویم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.79871s, 19q