مرد رواني سومين جنايت را هم مرتکب شد

۱۳۸۵/۱۱/۲۷ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 1103
مرد رواني سومين جنايت را هم مرتکب شد

به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام جم ، بعدازظهر روز سه شنبه ، مردي وارد کلانتري 138جنت آباد شد و زماني که مقابل افسر نگهبان کلانتري قرار گرفت ، آب دهان خود را به سختي قورت داد و خطاب به افسر پليس گفت: من قاتل هستم و دقايقي پيش دختري به نام شيوا را که به او علاقه داشتم ، با 15ضربه چاقو به قتل رساندم و اکنون آمده ام تا خود را به پليس معرفي کنم.
به دنبال اين اظهارات ، مرد متهم که خود را فرنام معرفي مي کرد، دستگير شد و ماموران با عزيمت به خيابان شاهين شمالي در جنت آباد و مشاهده جسد خونين دختر 22ساله به نام شيوا، موضوع را به بازپرس شعبه اول دادسراي جنايي تهران گزارش کردند.

نمي دانم چرا جنايت کردم

با حضور بازپرس محمدحسن شاملو در محل جنايت ، تحقيق درباره اين جنايت خونين آغاز شد. فرنام در تحقيقات به بازپرس ويژه قتل تهران گفت: من يک بيمار رواني هستم و چند سالي است که از بيماري اعصاب و روان بشدت رنج مي برم.
وي اضافه کرد: از چندي پيش با شيوا دوست بودم ، او دختر خوبي بود و مي دانست که من يک انسان طرد شده هستم.
او به حرفهايم گوش مي داد و مدام سعي مي کرد مرا از حال و هوايي که دارم خارج کند. نمي دانم چه اتفاقي افتاد در يک لحظه وسوسه قتل او در تمام زواياي ذهنم رخنه کرد، در درونم به جدالي سخت برخاسته بودم ، فقط زماني به خود آمدم که متوجه شدم او را با ضربات چاقو به قتل رسانده ام.

سابقه متهم در 2جنايت ديگر

متهم درادامه تحقيقات عنوان کرد: سال 1379نيز در روز عاشورا وقتي مادر و خواهرم در خواب بودند، با چاقو به آنها حمله ور شدم و هر دو را به قتل رساندم و پس از دستگيري ، پزشکي قانوني جنون مرا تاييد کرد و دادگاه دستور داد مرا به تيمارستان منتقل کنند و پس از بهبود از تيمارستان مرخص شدم.

اظهارات بازپرس ويژه قتل

به دنبال اعترافات اوليه متهم ، بازپرس محمدحسن شاملو با صدور دستور قضايي مبني بر بازداشت موقت براي متهم و انتقال جسد به پزشکي قانوني ، روز گذشته مرحله دوم تحقيقات خود را از عامل جنايت آغاز کرد.
بازپرس جنايي در ارتباط با متهم به خبرنگار ما گفت: بررسي هاي اوليه حاکي است که برخلاف اظهارات اوليه متهم ، وي دچار جنون نبوده است ، زيرا عنوان مي کند، نقشه قتل دختر 22ساله را از شب قبل طراحي کرده بود.
بازپرس جنايي اضافه کرد: متهم ليسانس رياضيات دارد و درخصوص انگيزه قتل مي گويد از شيوا متنفر بودم.
بازپرس جنايي در پاسخ به پرسش خبرنگار ما مبني بر قتل مادر و خواهر از سوي متهم گفت: درخصوص 2جنايت قبلي ، پدر خانواده و اولياي دم رضايت خود را اعلام و پزشکي قانوني نيز جنون آني را عامل جنايت مادر و خواهر عنوان کرده بود.
شاملو تصريح کرد: در حال حاضر علاوه بر تحقيقات ، اين بار متهم بايد از سوي يک کميسيون در پزشکي قانوني معاينه و اگر بار ديگر ثابت شود وي دچار جنون بوده است ، بايد براي هميشه در تيمارستان تحت مراقبت باشد و اگر روزي تشخيص داده شود که وي خطري براي کسي ندارد بايد هر ماه در 3مرحله گواهي سلامت از مراجع قانوني اخذ و به دادگاه ارائه کند.
بازپرس ويژه قتل افزود: در حال حاضر پرونده به شعبه 10پليس آگاهي تهران ارسال شده است تا تحقيقات لازم انجام شود. 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
9.51268s, 18q