شرایط پذیرش بدون آزمون در کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

۱۳۸۷/۰۴/۳۱ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 11439
شرایط پذیرش بدون آزمون در کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

آن گروهی از متقاضیان که واجد شرایط استفاده از آئین نامه ورود بدون آزمون دانشجویان ممتاز به مقاطع بالاتر در مقطع کارشناسی به کارشناسی ارشد که در تاریخ 28 شهریورماه سال گذشته به تصویب رسیده است، باید درخواستهای خود را به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی مربوطه ارائه دهند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: متقاضیان ­باید درخواست و مدارک مورد نیاز خود را همراه با حداکثر 5 رشته / محل مورد تقاضا به ترتیب اولویت علاقه بر اساس جدول مدارک مورد پذیرش و جدول ظرفیت پذیرش به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه ارائه کنند.

داوطلبان تنها مجاز به انتخاب دانشگاه هایی هستند که 5 نفر یا 5 نفر بیشتر ظرفیت دارند.

اطلاعات کامل در خصوص محل پذیرش واجدین شرایط در اطلاعیه این مرکز در تاریخ 10 شهریورماه سال جاری در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد.

ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد گروه پزشکی در 45 رشته یک هزار و 304 نفر تعیین شده است. همچنین ظرفیت نهایی پذیرش در شعب بین الملل دانشگاههای علوم پزشکی اهواز، تهران، تبریز و کرمان در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال تحصیلی 88 - 87 در این چهار شعبه 158 نفر تعیین شده است.

به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی 30 خرداد با رقابت 41 هزار داوطلب در 31 دانشگاه علوم پزشکی کشور برگزار شده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.21145s, 18q