با انجام پرسش و آزمون ساده اطلاعات خود را افزایش دهید

آیا سینه‌هایتان طبیعی است؟

۱۳۹۵/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۵ - کد خبر: 187752
آیا سینه‌هایتان طبیعی است؟

سلامت نیوز:سینه ها عضوی از بدن است که علاوه بر زیبایی خصوصا در زنان هنگام شیردهی و یا دوران مختلف زندگی نقش موثری دارد. بسیاری از افراد سوالات مختلف و گاها باورهای نادرستی درباره بعضی موضوعات مختلف سلامت و زیبایی سینه ها دارند.

با انجام این پرسش و پاسخ ساده میتوانید اطلاعات خود را در این باره کاملتر کنید.

باورهایی صحیح از سلامت سینه ها

سینه یکی از اعضای حساس بدن خانم‌هاست که ممکن است تصورات غلط بسیاری در مورد آن‌ها در میان زنان وجود داشته باشد.

هر دو سینه‌ی شما باید به یک اندازه باشند.
هر دو سینه‌ی شما باید به یک اندازه باشند.
شاید شما هم جزو افرادی باشید که نیاز به سوتینی با دو قالب سایز مختلف دارید. در واقع ۴۴٪ از زنان می‌گویند یکی از سینه‌های‌شان کوچکتر از دیگری است. پس داشتن سینه‌های نامساوی نشانه‌ی بدی نیست و حتما نباید سینه‌های‌تان به یک اندازه باشند.
نوک سینه‌ی اضافی...
نوک سینه‌ی اضافی...
بله این حقیقت دارد که یک سری افراد بیشتر از دو نوک سینه دارند. از موقع تولد این قسمت اضافی وجود دارد و معمولا هم در فضای بین شانه‌ها و پاها رشد می‌کند. البته به ندرت در قسمت‌های دیگر بدن مثل پیشانی و پاها هم به وجود می‌آیند.
موهای دور نوک سینه:
موهای دور نوک سینه:
رشد تعدادی مو دور نوک سینه کاملا عادی است. اگر این موها شما را اذیت می‌کند، می‌توانید با یک قیچی کوچک آن‌ها را کوتاه کنید. از شیو کردن و یا کندن موها پرهیز کنید. این کار ممکن است باعث ایجاد موهای زیرپوستی و عفونت شود.
با دست زدن به نوک سینه می‌توان به ارگاسم رسید.
با دست زدن به نوک سینه می‌توان به ارگاسم رسید.
ارگاسم از طریق نوک سینه حقیقت دارد. نوک سینه مملو از رشته‌های عصبی است و MRIها نشان می‌دهد که با تحریک این عصب‌ها قسمتی از مغز که مربوط به ارگاسم است، تحریک می‌شود
سینه:
سینه:
اعضای بدن هدف دارند. و کار سینه درست کردن شیر است. شیر در قسمت کوچکی از سینه درست می‌شود و با طی مسیری از نوک سینه خارج می‌شود. آقایان به دلیل اینکه به کودک شیر نمی‌دهند، چنین کیسه‌هایی را ندارند.
سینه‌ای که آماده‌ی شیردهی است، چقدر به وزن شما اضافه می‌کند؟
سینه‌ای که آماده‌ی شیردهی است، چقدر به وزن شما اضافه می‌کند؟
وزن سینه تقریبا بین ۵.۳ گرم تا ۱۹۸ گرم است. سینه‌ای که از شیر فرزند شما پر شده است می‌تواند تا ۵۰۰ گرم زیاد شود. پس تعجبی ندارد در این دوران دچار کمردرد می‌شوید.
شیردهی باعث افتادگی سینه‌ها می‌شود.
شیردهی باعث افتادگی سینه‌ها می‌شود.
شیردهی باعث افتادگی سینه‌ها نمی‌شود. در واقع دلیل این اتفاق فقط افزایش سن است. با بالا رفتن سن، بافت‌های سینه استحکام خود را از دست می‌دهند. کشیدن سیگار، تغییر وزن و داشتن چند زایمان این فرآیند را تسریع می‌کند.
ترشح نوک سینه طبیعی است.
ترشح نوک سینه طبیعی است.
ترشح از نوک سینه در اواخر دوران بارداری و در زمان شیردهی طبیعی است و در غیر از این موارد می‌تواند بیانگر مشکلی در بدن شما باشد. ترشح از نوک سینه می‌تواند بیانگر مشکلات تیروئیدی، مشکلات هورمونی و سرطان باشد. پس در صورت داشتن ترشح، حتما به پزشک مراجعه کنید.
چند نفر از زنان سایز سوتین درست را انتخاب می‌کنند؟
چند نفر از زنان سایز سوتین درست را انتخاب می‌کنند؟
حدود ۸۵٪ از زنان سوتین‌هایی را می‌پوشند که اندازه‌شان نیست. اگر دختران سوتین‌‌های مناسب سینه‌های‌شان را استفاده نکنند، ممکن است دچار کمر درد و گردن درد و مشکلات عصبی در دست‌‌ها و شانه‌ها شوند. اندازه‌ی سینه‌های شما تغییر می‌کند. وزن و بارداری و یائسگی در اندازه‌ی سینه‌های‌تان تاثیر دارد و در نتیجه اندازه‌ی سوتین شما هم مرتبا تغییر می‌کند. سعی کنید از مغازه‌ای مطمئن خرید کنید و اندازه‌ی سینه‌های خود را داشته باشید.
بیشتر زنان از سینه‌های خود راضی هستند.
بیشتر زنان از سینه‌های خود راضی هستند.
کمتر از یک سوم زنان بین ۱۸ تا ۶۵ سال از اندازه‌ و فرم سینه‌های خود راضی هستند. به همین دلیل است که استقبال از جراحی‌ پلاستیک سینه بسیار زیاد شده است و در سال ۲۰۱۳ پرطرفدارترین جراحی در میان جراحی‌‌های زیبایی بوده است. از سال ۲۰۰۰ ایمپلنت‌های سینه تا ۳۰٪ و لیفتینگ سینه تا ۷۰٪ افزایش یافته است.
سوال 1 از 10
0 0
شروع کنید

نظر خود را بنویسید
#31540 mozhgan، 1399/10/30 12:57
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
mozhgan
اطلاعات خوبی بود ولی لطفا اطلاعات دارویی هم در مورد ابتلا به ریسک سرطان رو بفرمائید.
16.50658s, 25q