انتقال "بو" از طریق اینترنت تا 8 سال دیگر

۱۳۸۶/۰۱/۰۲ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 1898
انتقال "بو" از طریق اینترنت تا 8 سال دیگر

به گزارش سلامت نیوز به نقل از،  PCNEWS.IR  وزارت اطلاعات و ارتباطات كره جنوبي در كنفرانسي با حضور 3 هزار و 500 متخصص فناوري پيش‌بيني كرد كه كاربران اينترنت تا سال 2015 قادر خواهند بود بوها را نيز از طريق وب انتقال دهند كه هر بويي، به صورت‌ داده‌هاي ديجيتال از تركيبات آروماتيك و طريقه پيوندشان تعريف خواهد شد.

طبق پيش‌بيني‌ها، داده‌ها در اينترنت توزيع مي‌شود و كارتريج مخصوص رايحه‌ها را فعال مي‌كند. به علاوه در اين گزارش به گوشي‌هاي تلفن همراهي اشاره مي‌شود كه تا سال 2012 به بازار مي‌آيد و بدون احتياج به شارژ تا دو ماه كار مي‌كند.

در گزارش اين وزارتخانه آمده است؛ روبات‌هاي جراح نيز تا سال 2018 آماده خواهد شد. روبات‌هاي جراح آنقدر ريز هستند كه از طريق رگ‌هاي خوني به داخل بدن بيمار راه مي‌يابند، مشكلات بيمار را تحليل و نوع بيماري را كشف مي‌كنند و يا در زمان درمان به كار گرفته مي‌شوند.

همچنين طبق اين گزارش تا سال 2015 سربازان به پوشش‌هاي ضدآب و ضد گلوله مجهز خواهند شد كه رنگ لباس آنها را طبق رنگ محيط تغيير مي‌دهد. ريو پيلگي (Ryoo Pillgye) مدير شوراي سياست‌گذاري وزارت اطلاعات و ارتباطات طي بيانيه‌اي هدف از انتشار اين گزارش را يافتن نيازمندي‌هاي كاربران آينده فناوري اعلام كرد.

70 درصد از جمعيت كشور كره جنوبي (1/34 ميليون نفر) از اينترنت استفاده مي‌كنند كه اين كشور را در زمره ملت‌هاي پرمصرف فناوري قرار مي‌دهد

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
11.31197s, 18q