تاثیر بالای جوانان حلال‌احمر در راهنمائی مسافران نوروزی

۱۳۸۶/۰۱/۰۹ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 2054
تاثیر بالای جوانان حلال‌احمر در راهنمائی مسافران نوروزی

در اين خصوص اكيپ امدادي جمعيت هلال احمر شهرستان قصرشيرين به صورت شبانه روزي در جاده‌فعال مي‌باشد كه اين اكيپ مجهز به يك دستگاه آمبولانس با تجهيزات جاده‌اي و ‪ ۲‬نفر امدادگر مي‌باشد.

برپايي چندين تخته چادر براي اسكان مسافران نوروزي ، توزيع بروشور و نقشه و راهنمايي مسافران نوروزي و معرفي‌اماكن مختلف شهرستان به مسافران از ديگر برنامه‌هايي است كه اعضاي سازمان جوانان جمعيت هلال احمر برعهده دارند.

"فرشاد تياترنج" يكي از اعضاي سازمان جوانان جمعيت هلال احمر شهرستان قصرشيرين به خبرنگار ايرنا گفت: تاكنون حدود سه هزار نفر به اكيپ جاده‌اي اين جمعيت مراجعه كرده و فرم و راهنمايي‌هاي لازم را از ما درخواست گرفته‌اند.

كارشناس گردشگري اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري شهرستان قصرشيرين نيز در رابطه با آشنايي مسافران نوروزي با اماكن و آثار تاريخي اين شهرستان گفت: دو كارشناس براي ارايه توضيحات لازم به ميهمانان جهت آشنايي با عمارت خسرو و چهارقاپي در طول ايام نوروز در ابتداي اين عمارت حضور دارند.

"جهانگير عبدالمحمدي" توزيع اقلام تبليغاتي، عكس، پوستر و نقشه شهرستان بين مسافران نوروزي را از ديگر اقدامات اين اداره اعلام كرد.

آب و هواي مناسب و وجود مناظر طبيعي، آثار باستاني، مناطق جنگي و تفريح گاه و همچنين گمرك خسروي نزديكترين نقطه از كشور به كربلاي معلي جهت زيارت سيدالشهدا(ع)، جملگي باعث شده در ايام نوروز ‪ ۷۰‬هزار نفر به اين شهرستان مرزي سفر كنند.

شهرستان مرزي قصرشيرين در غرب استان كرمانشاه داراي ‪ ۲۰‬هزار نفر جمعيت مي‌باشد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
15.53753s, 19q