دهمين كنگره بين المللي انجمن علمي جراحان گوش، ‌گلو، ‌بيني و سروگردن ايران در تهران برپا مي‌شود

۱۳۸۶/۰۱/۱۴ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 2132
دهمين كنگره بين المللي انجمن علمي جراحان گوش، ‌گلو، ‌بيني و سروگردن ايران در تهران برپا مي‌شود


به گزارش سلامت نیوز به نقل از ايسنا، دكترعلي اصغر شيرازي متخصص گوش، ‌گلو، بيني و دبيرهمايش بين المللي انجمن جراحان گوش، گلو،‌بيني و سر و گردن ايران با اعلام اين خبر افزود: جديدترين دستاوردها در زمينه سرطان و تومورهاي سر و گردن در اين همايش مورد بحث و هم‌انديشي متخصصان داخل و خارج كشور قرار مي‌گيرد.


وي تصريح كرد:‌جراحي فك و صورت، جراحي سر و گردن،‌جراحي پلاستيك صورت و راينولوژي، جراحي قاعده جمجمه، جراحي گوش و اتولوژي از عمده مباحث اين كنگره را تشكيل مي‌دهد .


به گفته دكتر شيرازي،‌ جراحي زنده،‌ سخنراني استادان داخل و خارج كشور، ‌معرفي مقالات و سخنراني به همراه DVD، كارگاه‌هاي جراحي آناتومي و جراحي زنده وغيره از برنامه‌هاي اين كنگره را تشكيل مي‌دهد.


وي يادآور شد: در اين كنگره متخصصان گوش، حلق و بيني، پزشكان عمومي، جراحان مغز و اعصاب، جراحان پلاستيك و ترميمي، راديولوژيست‌ها،‌راديوتراپيست‌ها، پاتولوژيست‌ها،‌متخصص كودكان و داخلي حضور خواهند داشت.


دكتر شيرازي تصريح كرد: تا كنون شركت كنندگان زيادي از كشورهاي منطقه به ويژه عراق براي شركت در اين همايش اعلام آمادگي كرده‌اند،‌همچنين ميهماناني از كشورهاي آمريكا،‌كانادا،‌استراليا، آلمان وغيره حضور خواهند داشت.


لازم به ذكر است، در كنار اين كنگره نمايشگاه تجهيزات و لوازم پزشكي به معرفي آخرين تكنولوژي‌هاي ساخت وسايل پزشكي داخل و خارج كشور خواهند پرداخت. 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.00163s, 18q