نگهداری زن متاهل از بیماران روانی به‌ خاطر ارتباط نامشروع!

۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۲ - کد خبر: 226821
نگهداری زن متاهل از بیماران روانی به‌ خاطر ارتباط نامشروع!

سلامت نیوز: زنی متاهل به جرم برقراری ارتباط پنهانی با هم دانشگاهی اش به یک سال کار اجباری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم شد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام‌جم، چندی پیش زنی با مراجعه به پلیس از شوهرش شکایت کرد و گفت: «همسرم سعید، معلم است و در دانشگاه درس می‌خواند. چند وقت پیش متوجه شدم در فضای مجازی با زنی شوهردار ارتباط دارد و با هم عکس و فیلم رد و بدل می‌کنند.»

با ثبت این شکایت، سعید 40 ساله به کلانتری احضار و با بررسی محتوای تلفن همراهش مشخص شد با یکی از همکلاسی هایش در دانشگاه به نام ناهید ارتباط دارد.

این زن 35 ساله متاهل نیز مورد تحقیق قرار گرفت اما مانند سعید، داشتن ارتباط پنهانی را رد کرد. با وجود این و براساس مدارک کشف شده، پرونده برای صدور حکم در اختیار شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت و صبح دیروز، متهمان پای میز محاکمه ایستادند.

در ابتدا شاکی با بیان این که قصد گرفتن طلاق دارد، درخواست رسیدگی عادلانه کرد. سپس سعید و ناهید داشتن ارتباط را رد کردند و مدعی شدند فقط در یک دانشگاه با هم درس می‌خوانند.

در پایان دادگاه، قضات وجود ارتباط پنهانی را محرز دانستند و سعید را به 99 ضربه شلاق و دو سال تبعید در شهری دورافتاده محکوم کردند.

ناهید نیز علاوه بر 99 ضربه شلاق به یک‌سال کار اجباری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.86754s, 18q