دوئل مرگبار پايان عشق مشترك را رقم زد

۱۳۸۶/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 2362
دوئل مرگبار پايان عشق مشترك را رقم زد

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنا، بعدازظهر روز جمعه يكي از ساكنان كوچه طاووسي واقع در خيابان نظام‌آباد هنگام عبور از كوچه محل زندگي خود با پيكر مردي خون‌آلود روبه‌رو شد. در نتيجه با انگيزه كمك به سوي او رفت و زماني كه متوجه شد مرد جوان جان سپرده است در تماس تلفني با ماموران مركز فوريت‌هاي پليسي 110 آنها را در جريان اين موضوع قرار داد.


پس از آن گروهي از ماموران كلا‌نتري 127 نارمك در محل كشف جسد حضور يافتند، همزمان نيز حسين اصغرزاده بازپرس كشيك قتل تهران در جريان قرار گرفت و دستور حفظ صحنه جرم و آغاز تحقيقات اوليه را صادر كرد.حدود ساعت 17 حسين اصغرزاده همراه ماموران دايره ويژه قتل و كارشناسان پزشكي قانوني در صحنه كشف جرم حضور يافتند.


ماموران در بازرسي صحنه وقوع جرم كه در آن جوان مقتول با ضربات چاقو به قتل رسيده بود متوجه شدند كه هيچ مدركي حاكي از هويت مقتول همراه او نيست اما پول‌هاي او سرقت نشده بود؛ اين موضوع نشان مي‌داد كه قاتل يا قاتلا‌ن با انگيزه سرقت مرتكب قتل نشده و انگيزه احتمالا‌ انتقام بوده است.


در مرحله بعد تحقيقات تشخيص هويت مقتول همچنان در اولويت قرار داشت. اين در حالي بود كه شاخه ديگري از تحقيقات نشان مي‌داد جنايت در محل ديگري اتفاق افتاده و جسد به وسيله قاتل يا قاتلا‌ن به آن كوچه خلوت انتقال يافته است.


كارآگاهان دايره دهم پليس آ‌گاهي با انجام تحقيقات محلي از ساكنان حوالي كوچه‌اي كه جسد در آنجا كشف شده بود پي بردند كه مقتول ناشناس را چند بار با پسر جواني به نام ميلا‌د كه از ساكنان همان خيابان است ديده‌اند.با به دست آمدن اين سرنخ برادر و يكي از دوستان صميمي ميلا‌د شناسايي شدند و به دستور بازپرس براي انجام بازجويي به كلا‌نتري انتقال يافتند.در تحقيقات از آنها معلوم شد ميلا‌د و مقتول هر دو به يك دختر علا‌قه داشته‌اند و تصميم خود براي ازدواج با او را بارها بيان كرده بودند. آنها گفتند: همين موضوع از مدت‌ها قبل دليلي شده بود براي اختلا‌ف بين ميلا‌د و مقتول. از طرفي حدود ساعت 17 روز حادثه ميلا‌د هراسان و سراسيمه به خانه رفته بود و پس از عوض كردن لباس‌هايش به مكان نامعلومي رفته است.با به دست آمدن اين نتايج از اظهارات برادر و دوست ميلا‌د و فرار او به مكاني نامعلوم، احتمال انجام قتل از سوي ميلا‌د قوت گرفت و تحقيقات در اين خصوص متمركز شد.


همچنين دوست ميلا‌د در بخش ديگري از اظهارات خود گفت: من نام مقتول را نمي‌دانم اما او چند بار با خودروي پژو‌پرشياي نقره‌اي خود به محل ما آمده بود. آن زمان نيز از ميلا‌د شنيده بودم كه اين پسر نيز به دختر مورد علا‌قه او علا‌قه دارد و در نتيجه براي عرض اندام به اينجا مي‌آمده است. در پي اين اظهارات بازپرس اصغرزاده دستور توقيف ماشين را صادر كرد. اين موضوع در دستوركار كليه ماموران پليس تهران قرار گرفت كه سرانجام در كمتر از يك ساعت پژوپرشياي متعلق به مقتول در يكي از خيابان‌هاي فرعي نظام‌آباد از سوي ماموران كلا‌نتري 106 نامجو كشف شد. اين در حالي بود كه در نگاه اول معلوم شد كه قاتل با باز كردن فرمان و سردنده خودرو، آن را كنار خيابان‌رها كرده است.


با كشف خودروي مقتول، هويت او نيز كشف شد و ماموران توانستند آدرس خانه وي را به دست آورند. بنابراين ماموران كلا‌نتري 109 بهارستان كه خانه مقتول در حوزه كلا‌نتري آنها بود وارد عمل شدند. پس از احضار پدر مقتول به كلا‌نتري، او خودروي پسرش را شناسايي كرد و گفت: پسر 24 ساله‌ام امير نام داشت. وي همچنين آدرس خانه دختر جواني كه پسرش و قاتل به خاطر علا‌قه به او با هم درگير شده بودند را در اختيار ماموران قرار داد.


دختر جوان وقتي در برابر بازپرس اصغرزاده قرار گرفت مدعي شد از ماجراي درگيري ميلا‌د و امير كه منجر به قتل امير شده اطلا‌عي ندارد و امير و ميلا‌د هر دو از خواستگاران وي بوده‌اند.


با به دست آمدن اين نتيجه و ديگر نتايج كه قبل از آن به دست آمده بود تقريبا حلقه مفقوده‌اي در تحقيقات كارآگاهان دايره دهم پليس آگاهي باقي نمانده و انتظار مي‌رود متهم به قتل به زودي دستگير شود.حسين اصغرزاده بازپرس ويژه قتل تهران روز گذشته درباره اين پرونده گفت: تلفن همراه مقتول در اختيار قاتل است و در روند بررسي‌هاي پليسي متوجه شده‌ايم ميلا‌د هنوز در تهران است اما قصد دارد با كمك دوستان خود به خارج از پايتخت فرار كند و مخفي شود. همچنين وي در تماس با دوستانش از آنها درخواست پول كرده است.


اين بازپرس جنايي در پايان گفت: در اين عمليات 4 اكيپ از ماموران نيروي انتظامي كه شامل گروهي از ماموران دايره دهم پليس آگاهي تهران و گروه‌هايي از كلا‌نتري‌هاي 127 نارمك، 109 بهارستان و 106 نامجوز به‌طور تخصصي وارد عمل شدند. به همين دليل در كمتر از 3 ساعت موفق به شناسايي هويت قاتل و مقتول شده‌ايم. در حال حاضر نيز سرنخ‌هايي از محل اختفاي متهم فراري به دست آمده است كه احتمال مي‌دهيم در مدتي كمتر از 48 ساعت به دستگيري ميلا‌د منجر شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.8085s, 18q