عضو شورای شهر تهران با اشاره به آتش‌سوزی در ساختمانی در خیابان ولیعصر گفت: آتش‌سوزی در طبقه 4- رخ داده است و امکان دسترسی به این طبقه وجود نداشته و آتش‌نشانی با سوراخ کردن طبقه 3- سعی در کنترل حرارت دارد.

علت آتش‌سوزی ساختمان وزارت نیرو همچنان نامشخص است/بایگانی‌ و مدارک دود شد

سلامت نیوز: عضو شورای شهر تهران با اشاره به آتش‌سوزی در ساختمانی در خیابان ولیعصر گفت: آتش‌سوزی در طبقه 4- رخ داده است و امکان دسترسی به این طبقه وجود نداشته و آتش‌نشانی با سوراخ کردن طبقه 3- سعی در کنترل حرارت دارد.

به گزارش سلامت نیوز، صدر اعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت، خدمات و محیط زیست شورای شهر تهران در گفت‌وگو با ایلنا، با بیان اینکه از ساعت 2 دیشب در محل آتش‌سوزی بوده است، درباره علت ادامه آتش‌سوزی گفت: طبقه منفی چهارم دچار حریق شده که بایگانی چند ساله ساختمان بوده و پر از کاغذ و مدارک است و امکان دسترسی به آن وجود ندارد و سرشار از دود است.

او ادامه داد: آتش‌نشانی طبقه 3- را سوراخ کرده و از دیشب با فوم در حال کنترل حرارت است، اما کاغذهای موجود در بایگانی همچنان می‌سوزند. آتش شعله ندارد، اما سوختن کاغذها دود ایجاد کرده است و دود را با لوله خارج می‌کنند.

صدراعظم نوری با بیان اینکه دلیل شروع آتش هنوز مشخص نیست، گفت: دیشب در ساعت 2 وقتی آنجا حضور داشتم، حرارت بسیار بالا بود و افراد مختلف برای مشاوره آمده بودند و در مورد اینکه چه باید کرد، مشاوره می‌کردند.

او در خصوص شیوه کار آتش‌نشانی تصریح کرد: شیوه آتش‌نشانی کنترل حرارت است و جمع‌بندی این است که با فوم حرارت را پایین بیاوریم تا سوخت آتش تمام شود.

گفته می‌شود به علت طولانی شدن زمان آتش‌سوزی فارموتورها ذوب شده و به گفته شهردار تهران احتمال ریزش بخشی از ساختمان وجود داشته و ساختمان‌های اطراف تخلیه شده‌اند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =