شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱

مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات ثبت نام طرح ترافیک ۹۷ را تشریح کرد.

آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک ۹۷ از امروز

سلامت نیوز: مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات ثبت نام طرح ترافیک ۹۷ را تشریح کرد.
                                                                                                   
به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، مصطفی قنبرنژاد گفت: ثبت نام طرح ترافیک ۹۷ از امروز شنبه ۲۶ اسفند ماه آغاز شده است. سامانه ثبت نام مجوز ورود به محدوده‌ طرح ترافیک تهران به نشانی http://trafficlabel.tehran.ir راه اندازی شده و شهروندان می توانند نسبت به ثبت مشخصات خود در این سامانه اقدام کنند.
 
وی با بیان اینکه تمامی متقاضیان ورود به محدوده‌ی طرح ترافیک اعم از خودروی شخصی، دولتی و عمومی می‌توانند از تاریخ ۲۶ اسفند ماه (امروز) با مراجعه به سامانه مذکورنسبت به ثبت مشخصات فردی و خودرو اقدام کنند. تصریح کرد: در این مرحله تمامی متقاضیان با ورود به سامانه نسبت به ثبت مشخصات فردی خود اقدام کرده و می توانند پس از ثبت نام نسبت به دریافت نام و کد کاربری اقدام کنند.
 
قنبرنژاد ادامه داد: برابر مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، بیماران خاص، افراد دارای معلولیت جسمی و حرکتی، جانبازان، خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان خبری، رانندگان آژانس‌ها و موسسات اتومبیل کرایه، سرویس مجاز مدارس، وانت بارها، کامیونت‌های تا سقف شش تن در سقف ورودی مشمول تخفیف می‌شوند که در این موارد نیز مالکین خودرو، باید نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کنند.
 
به گفته قنبرنژاد ثبت نام اولیه این دست از افراد به معنای بهره مندی از تخفیف نبوده و شمول تخفیف برای آن‌ها مستلزم ارائه مدارک در دفاتر خدمات الکترونیک شهر و تایید از سوی نهاد‌ها و مراجع ذیربط در چارچوب مصوبه‌ی شورای اسلامی شهر و آیین نامه‌های مربوط خواهد بود.
 
مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک تصریح کرد: ساکنان محدوه‌ی طرح ترافیک که بر اساس مصوبه‌ی شورای اسلامی شهر، برای یک بار خروج قبل از ساعت ۸.۳۰ و یکبار ورود پس از ساعت ۱۷ از پرداخت عوارض معاف هستند، به منظور برخورداری از این امتیاز علاوه بر ثبت نام در سامانه باید نسبت به ارائه مدارک سکونت خود به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نیز اقدام کنند همچنین دارندگان خودرو‌های برقی و هیبریدی هم که شامل تخفیف تردد در محدوده‌ی طرح ترافیک می‌شوند نیز علاوه بر ثبت نام در سامانه باید مدارک لازم را برای بهره مندی از تخفیف به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارایه کنند.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha