دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶

شش کودک مفقود شده در تهران با پیگیری های پلیس پیدا شدند.

۶ کودک مفقودی پیدا شدند

سلامت نیوز:شش کودک مفقود شده در تهران با پیگیری های پلیس پیدا شدند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، ساعاتی پیش شش کودک تبعه افغانستان که از روز دوازدهم فروردین ماه امسال از خانه خود در گرمسار به مقصد تهران خارج شده بودند، پیدا شده و در حال انتقال به مقر پلیس آگاهی هستند.

پیش از این نیروی انتظامی با اعلام دستور سراسری برای یافتن این کودکان اعلام کرده بود: دو پسر و چهار دختر، سه تا ۱۲ ساله از دوخانواده تبعه افغانستان روز ۱۲ فروردین ساعت ۸ شب در حالی که والدین در منزل حضور نداشتند با یک دستگاه خودروی سواری به سمت تهران حرکت کرده و در یکی از میادین تهران پیاده شدند.

والدین این کودکان در ساعت ۲۰:۳۰ ، ۱۳ فروردین با حضور در کلانتری ۱۱ گرمسار فقدان فرزندان خود را اعلام نموده و بلافاصله با توجه به خردسال بودن کودکان و حساسیت خبر، این موضوع به جد در دستور کار پلیس گرمسار قرار گرفت و با تشکیل کارگروهی متشکل از پلیس اطلاعات و آگاهی استان و فرماندهی شهرستان گرمسار تشکیل و این مسئله به صورت جدی در دست پیگیری قرار گرفت.

محمد ۱۲ ساله که برادر بزرگتر است چند ماه قبل نیز به تهران فرار کرده و مشغول تکدی‌گری بوده که توسط شهروندان به اورژانس اجتماعی تحویل و پس از آن تحویل خانواده خود در گرمسار شده بود.
برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =