نعمت‌زاده در این گفت‌و‌گو درباره اتهام احتكار دارو، پرونده بدهی‌‌اش در صنعت دارویی کشور، رابطه فعالیت‌هایش با مسئولیت‌های پدرش و همچنین سابقه کاری که در این حوزه دارد سخن گفت.

دختر نعمت‌زاده وزیر پیشین صنعت: من محتکر دارو نیستم

سلامت نیوز:نعمت‌زاده در این گفت‌و‌گو درباره اتهام احتكار دارو، پرونده بدهی‌‌اش در صنعت دارویی کشور، رابطه فعالیت‌هایش با مسئولیت‌های پدرش و همچنین سابقه کاری که در این حوزه دارد سخن گفت.

 به گزارش سلامت نیوز، شرق نوشت: روز دوشنبه، 22 مرداد، «شرق» درباره بررسی یک پرونده در صنعت دارویی کشور گزارشی با تیتر «نسبت محتکر با وزیر سابق» منتشر کرد که در آن به گمانه‌زنی‌ها و خبرهایی درباره کشف یک انبار داروهای احتکارشده متعلق به دختر یکی از وزرای سابق اشاره شده بود.

این انبار متعلق به شبنم نعمت‌زاده، دختر محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت در دولت یازدهم، بود. در همین رابطه در این شماره، با خود شبنم نعمت‌زاده درباره این حاشیه‌ها گفت‌و‌گو كردیم.

او كه با حضور سه نفر از وكلایش به سؤالات پاسخ می‌داد، ابتدا از وكلایش خواست مدارك مربوط به شركت‌ها و نامه‌هایی را كه برای سازمان غذا و دارو برای امحای داروهای کشف‌شده ارسال كرده است به ما نشان دهند. نعمت‌زاده در این گفت‌و‌گو درباره اتهام احتكار دارو، پرونده بدهی‌‌اش در صنعت دارویی کشور، رابطه فعالیت‌هایش با مسئولیت‌های پدرش و همچنین سابقه کاری که در این حوزه دارد سخن گفت.

‌بر اساس خبرهای رسمی منتشرشده دو انبار متعلق به شما كشف شد كه مقداری دارو در آن احتكار شده بود و گفته شد بیشتر این دارو‌ها