راز زورگیری خونین از مرد بازاری وقتی فاش شد که متهمان فیلمی از خود در اینستاگرام منتشر کردند.چندی قبل مرد جوانی در حال عبور از خیابانی در محدوده بازار بزرگ تهران بود که ناگهان دو مرد موتور سوار راه را بر او سد کردند. مردان خشن ناگهان با قمه این تاجر جوان را از ناحیه پا بشدت مجروح کردند و 28 میلیون تومان پول و رایانه دستی او را به سرقت بردند.

فیلم اینستاگرامی راز زورگیری خشن را لو داد

سلامت نیوز: راز زورگیری خونین از مرد بازاری وقتی فاش شد که متهمان فیلمی از خود در اینستاگرام منتشر کردند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران ،چندی قبل مرد جوانی در حال عبور از خیابانی در محدوده بازار بزرگ تهران بود که ناگهان دو مرد موتور سوار راه را بر او سد کردند. مردان خشن ناگهان با قمه این تاجر جوان را از ناحیه پا بشدت مجروح کردند و 28 میلیون تومان پول و رایانه دستی او را به سرقت بردند.


 به‌دنبال این حادثه عابران و شاهدان ماجرا او را به بیمارستان منتقل کردند. شدت جراحات و خونریزی در حدی بود که وی یک هفته به کما رفت و پزشک معالج مدعی شد اگر دقایقی دیرتر به بیمارستان می‌رسید احتمال مرگ زیاد بود.


اعلام زورگیری به پلیس
با بهبودی مرد تاجر، مأموران پلیس تحقیق از وی را آغاز کردند و در نخستین گام به بررسی دوربین‌های مداربسته اطراف محل سرقت پرداختند. با بازبینی دوربین‌های مداربسته مشخص شد که عاملان این سرقت خشن پلاک موتورسیکلتشان را پوشانده‌اند. از سویی تحقیق از شاهدان نیز هیچ رد و سرنخی در اختیار تیم تحقیق قرار نداد. تمام شاهدان مدعی بودند که دو مرد جوان در حالی که کلاه ایمنی به سر داشتند به شاکی حمله کرده‌اند و شماره پلاک موتور نیز پوشانده شده بود.


انتشار فیلم در فضای مجازی
بررسی‌ها برای دستگیری موتورسواران سارق ادامه داشت تا اینکه شاکی دوباره به پلیس مراجعه کرد و اطلاعاتی را در اختیار تیم تحقیق قرار داد که آنها را به متهم اصلی پرونده رساند.
وی گفت: چند روز قبل یکی از دوستانم فیلمی را در اینستاگرام برایم فرستاد. اما به محض اینکه فیلم را باز کردم از تعجب شوکه شدم. مرد جوانی داخل فیلم بود که شروع به رجزخوانی کرد. او با آب و تاب فراوان و افتخار ماجرای زورگیری از من را تعریف می‌کرد.
وقتی خوب دقت کردم متوجه شدم آنچه او تعریف می‌کرد همان حادثه ای بود که برای من رخ داده بود. نمی‌توانستم باور کنم کسی مرا تا چند قدمی مرگ برده باشد و حالا با این خونسردی از کارهای خلافش می‌گوید.


با اطلاعاتی که شاکی جوان در اختیار تیم تحقیق قرار داد، کارآگاهان به سراغ آلبوم متهمان سابقه دار اداره آگاهی رفتند. این احتمال مطرح بود که مردان خشن سابقه کیفری داشته باشند. با بررسی آلبوم متهمان و تطبیق چهره مرد رجزخوان با متهمان اداره آگاهی، هویت وی شناسایی شد.
او قبلاً به اتهام کیف قاپی و گوشی قاپی راهی زندان شده و چندین ماه حبس را تحمل کرده بود. بلافاصله مأموران راهی مخفیگاه متهم شده و او را دستگیر کردند. مرد جوان که در برابر مدارک پلیسی قرار گرفته بود به جرم خود اعتراف کرد اما مدعی شد که سرقتی انجام نداده است.


سناریوی انتقامگیری
او سناریوی متفاوتی را برای پلیس تعریف کرد و گفت: مدتی قبل به همراه یکی از دوستانم به مغازه ساندویچی در اطراف میدان تختی رفتیم. داخل مغازه با پسر جوانی به خاطر نشستن سر یک میز بحثمان شد. درگیری ما بالا گرفت و ناگهان چند نفر از دوستان پسر جوان به او پیوستند و ما را بشدت کتک زدند. یکی از افرادی که در درگیری حضور داشت همان مردی بود که الان از ما شکایت کرده است.
او ادامه داد: آن روز مرد تاجر در درگیری نقش زیادی نداشت اما من کینه آنها را بشدت به دل گرفته بودم. در فکر انتقامگیری بودم که آن روز به طور اتفاقی این مرد جوان را در هنگام عبور از خیابان دیدم. با دوستم به سراغش رفتیم و با قمه زخمی‌اش کردیم. سرقتی در کار نبود نه پول‌هایش را دزدیدیم و نه رایانه‌اش را.بدین ترتیب تحقیقات برای بررسی اظهارات متهم جوان و دستگیری همدست او ادامه دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha