دستگیری رمالی با حساب بانکی ۲۰ میلیاردی

۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۱ - کد خبر: 270624
دستگیری رمالی با حساب بانکی ۲۰ میلیاردی

سلامت نیوز: فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری دو رمال با کلاهبرداری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در شهر آبعلی خبر داد .


به گزارش سلامت نیوز، ایسنا نوشت: سردار ناظری در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر دائر کردن دفتر رمالی وکلاهبرداری از شهروندان در پوشش دعانویسی، رمالی و جادوگری دستگیری متهمان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۵ آبعلی دماوند قرار گرفت.

او افزود: ماموران پس از اقدامات قانونی ضمن شناسایی دو تن در این رابطه طی هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از دفتر آنها موفق به کشف اقلامی از قبیل :مهره مار، فلزات شرف شمس، کاغذهای دعا، کتاب‌های با مضمون طلسم و دعانویسی شدند.

ناظری با اعلام اینکه متهمان پس از دستگیری به مراجع قضائی معرفی شدند، افزود: با حکم مقام قضائی تاکنون مبلغ ۲۰ میلیارد ریال در یکی از حساب های بانکی نامبردگان مسدود و دستورات لازم برای انسداد دیگر حساب های مرتبط با متهمان نیز صادر شده است.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه رمالی‌، فالگیری و بخت‌گشایی چیزی جز کلاهبرداری نیست، گفت: توصیه ما به شهروندان این است که به تبلیغات دروغین این گونه افراد توجهی نکرده و مشکلات خود را از طریق مجاری قانونی و با مراجعه به آموزه‌های دینی پیگیری کرده و سرمایه های زندگی خود را به پای این گونه افراد شیاد نریزند و در صورت هرگونه آگاهی از فعالیت آنان موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به اطلاع پلیس برسانند.

کشف ۵۴ هزار لیتر گازوئیل از یک گلخانه

ناظری گفت: در راستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی بخش شریف آباد "پاکدشت" با انجام کار اطلاعاتی و تخصصی از فعالیت یک قاچاقچی سوخت در این شهرستان با خبر شدند و در بررسی دقیق موضوع مشخص شد، متهم اقدام به دپو سوخت قاچاق در یک گلخانه کرده است که با هماهنگی مقام قضائی در بازدید از محل ۳ تانکر بزرگ حاوی ۵۴ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند.

براساس گزارش سایت پلیس، ناظری با اشاره به پلمب این گلخانه، ادامه داد: پرونده قضائی تکمیل و به همراه متهم به دادسرا ارسال شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.83597s, 18q