وزیر بهداشت گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در یک سال گذشته به شدت ما را همراهی می کرد تا از مسیرهای مختلف حلقه تحریم دارو و تجهیزات پزشکی را بشکنیم.

توضیح وزیر بهداشت درباره همراهی شهید سلیمانی برای شکستن حلقه تحریم‌های دارو

سلامت نیوز: وزیر بهداشت گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در یک سال گذشته به شدت ما را همراهی می کرد تا از مسیرهای مختلف حلقه تحریم دارو و تجهیزات پزشکی را بشکنیم.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، سعید نمکی در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت به ملت شریف ایران به دلیل از دست دادن یکی از بزرگترین سرداران رشید اسلام گفت: سردار شهید قاسم سلیمانی به همه مردم ایران و مردم منطقه که او را از ناجیان ضد تروریست می شناختند، چه در سوریه، عراق و یمن و چه در اقصی نقاط جهان تعلق داشت و امیدواریم در ذهن مردمان این سرزمین، همواره جاودان باشد.

وی افزود: سردار قاسم سلیمانی در زمین گیر کردن تروریست‌ها و حذف آنان از منطقه نقش آفرینی اصلی داشت و کمک موثری نیز برای ما در نظام سلامت بود.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اضافه کرد: سردار قاسم سلیمانی در یک و نیم سال گذشته که علیرغم ادعاهای آمریکا که دارو و تجهیزات مشمول تحریم ها نمی شوند و بیشترین فشار را بر ما و شرکت های دارویی که قصد فروش دارو و تجهیزات را به ما داشتند و می خواستند به هر مکانیزمی ما را به زانو درآورند، به شدت ما را همراهی کرد و از مسیرهای مختلفی، حلقه تحریم دارو و تجهیزات پزشکی را شکست تا ما با کمبود جدی روبرو نشویم و امیدواریم روحش با معشوقش سیدالشهدا محشور شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha