رهایی گروگان و دستگیری گروگانگیر در کمتر از 3 ساعت

۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۳:۴۰ - کد خبر: 295673
رهایی گروگان و دستگیری گروگانگیر در کمتر از 3 ساعت

سلامت نیوز: فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری یک گروگانگیر و رهایی گروگان طی عملیات 3 ساعته خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت پلیس، سردار محمدرضا میرحیدری گفت: در پی مراجعه یک نفر به کلانتری ملک شهر، شهر اصفهان و اعلام اینکه فردی برادر او را گروگان گرفته و طی تماس تلفنی تقاضای 50 میلیون ریال برای آزادی او کرده، بلافاصله عوامل تجسس و انتظامی وارد عمل شدند.

سردار میرحیدری افزود: بلافاصله ماموران دایره تجسس کلانتری ملک شهر یک سری اقدامات تخصصی را آغاز و متوجه شدند فرد گروگانگیر در هسته مرکزی شهر اصفهان است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: یک گروه از ماموران مجرب انتظامی وارد عمل شدند و کمتر از 3 ساعت پس از گروگانگیری فرد گروگانگیر را شناسایی و دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه گروگان نیز آزاد شد بیان داشت: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد فرد گروگانگیر مبلغ 20 میلیون ریال از گروگان دریافت کرده بود و تقاضای 50 میلیون ریال از خانواده او کرده بود که با یاری خدای متعال و عملیات به موقع پلیس در رسیدن به هدف خود ناکام ماند، در این رابطه پرونده تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان از شهروندان خواست، در همه حال مراقب خود باشند و به افراد غریبه اعتماد نکنند و درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مانند اینکه فردی را به زور سوار خودرو می کنند مشخصات خودرو و راننده را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.98496s, 18q