جامعه پزشکی کرمانشاه پنجمین شهید خدمت را تقدیم سلامتی مردم کرد

۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۵ - کد خبر: 297149
جامعه پزشکی کرمانشاه پنجمین شهید خدمت را تقدیم سلامتی مردم کرد

سلامت نیوز: جامعه سلامت کرمانشاه روز جمعه یکی دیگر از ایثارگران خود را در راه سلامتی مردم از دست داد تا پنجمین شهید خدمت را در کارنامه ایثار و خدمت رسانی به ثبت برساند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیدیت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه روز جمعه به ایرنا گفت: دکتر محمدرضا سمیعی صبح جمعه پس از چند روز بستری در بیمارستان گلستان بر اثر کرونا درگذشت.

مهدی محمدی افزود: دکتر سمیعی دکترای علوم آزمایشگاهی، موسس و مسوول فنی آزمایشگاه بوعلی و مسوول فنی آزمایشگاه مرکزی رفرانس کرمانشاه بود.

او گفت: دکتر سمیعی صبح امروز جمعه پس از تحمل رنج بیماری کرونا و باوجود تلاش کادر درمانی در بیمارستان گلستان جان به جان آفرین تسلیم‌ کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز در پیامی درگذشت دکتر سمیعی را تسلیت گفت و نوشت: درگذشت شادروان دکتر محمدرضا سمیعی که سالها در عرصه فعالیت های تشخیصی در استان از جمله به عنوان مدیر امور آزمایشگاه‌های معاونت درمان دانشگاه و مسوولیت فنی بخشی از آزمایشگاه مرجع و نیز در بیمارستان‌های کرمانشاه به مردم خدمت کرد، موجب اندوه جامعه سلامت استان شد.

دکتر محمودرضا مرادی در ادامه این پیام آورده است: این ضایعه را به خانواده و بازماندگان مصیبت دیده، همکاران و به ویژه جامعه علوم آزمایشگاهی استان تسلیت می گویم و ‌امیدوارم پاداش خدمت صادقانه و خوش خلقی همیشگی ایشان رضایت و ‌رضوان الهی باشد.

گفتنی است تاکنون پنج تن از مجموعه سلامت استان کرمانشاه شامل یک زن و چهار مرد براثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد تا روز ۲ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۶۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۴ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۸۴ هزار و ۳۴ نفر رسید.

دکتر سیما سادات لاری افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۵ هزار و ۷۴ نفر رسید.

او گفت: همانند روزهای گذشته استان‌های مازندران، فارس، آذربایجان های شرقی و غربی، خراسان رضوی، البرز، خوزستان، لرستان، گلستان، کرمان، زنجان و ایلام در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی افزود: همچنین استان‌های تهران، اصفهان، بوشهر، هرمزگان، قزوین، مرکزی، خراسان شمالی، همدان، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان، اردبیل و کهگیلویه و بویر احمد هم در وضعیت هشدار قرار دارند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.00542s, 18q