افراد بالای ۶۵ سال با هرنوع علامت سرماخوردگی بنا را برکرونا بگذارند

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۷ - کد خبر: 308614
افراد بالای ۶۵ سال با هرنوع علامت سرماخوردگی بنا را برکرونا بگذارند

سلامت نیوز:دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در گزارش نوشت: اگر تست کرونای شما منفی شد به آن اتکا نکنید و با دیدن تب، تنگی نفس، از دست دادن بویایی و چشایی و به خصوص برای افراد بالای ۶۵ سال هرنوع علامت سرماخوردگی، بنا را بر کرونا بگذارید و به مرکز درمانی مراجعه کنید.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، علایم کرونای انگلیسی تغییری نکرده و هیچ منبعی هم این موضوع را تایید نکرده است که این واریانت سه روزه افراد را از پای در می آورد، بلکه موضوع مهم درباره کرونای انگلیسی این است که در این جهش کودکان نیز دارای علایم می شوند.


در دام کسانی که با ایجاد وحشت درباره کرونا مخاطب جذب می کنند نیفتید
سرایت پذیری کرونای انگلیسی تا ۷۰ درصد و بر اساس بررسی امپریال کالج لندن خطر مرگ ۳۶ درصد بیشتر از جهش‌های قبلی است نه سه برابر.
پیشگیری از کرونای انگلیسی، مانند قبل است فقط چون سرایت پذیری ویروس بیشتر شده بهتر است از ماسک پزشکی استفاده شود. برای فیکس شدن ماسک، روی آن یک ماسک پارچه‌ای بزنید؛ زیرا دو ماسک پزشکی روی یکدیگر سر می‌خورند.


به گزارش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،اگر تست کرونای شما منفی شد به آن اتکا نکنید و با دیدن تب، تنگی نفس، از دست دادن بویایی و چشایی و به خصوص برای افراد بالای ۶۵ سال هرنوع علامت سرماخوردگی، بنا را بر کرونا بگذارید و به مرکز درمانی مراجعه کنید. کرونا داروی خاصی ندارد، اما تحت نظر بودن و درمان حمایتی در بهبود بیماری بسیار موثر است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.63331s, 19q