به گفته رییس پلیس راهور ناجا تردد شبانه از ساعت ۲۱تا ۳ بامداد در تمام شهرها با وضعیت زرد، آبی، قرمز و نارنجی همچنان اعمال می‌شود.

ناجا: تردد در شهرهای زرد و آبی بلامانع است/ تداوم ممنوعیت تردد شبانه در سراسر کشور

سلامت نیوز: به گفته رییس پلیس راهور ناجا تردد شبانه از ساعت ۲۱تا ۳ بامداد در تمام شهرها با وضعیت زرد، آبی، قرمز و نارنجی همچنان اعمال می‌شود.
 
به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، سردار کمال هادیان فر در حاشیه پانزدهمین همایش سالانه فرماندهان راهور ناجا درباره سفرهای نوروزی گفت: مسئولان بهداشت تاکید بر پرهیز از سفر دارند و ما امیدواریم مردم رعایت کنند و سفر نکنند چراکه با وجود شیوع بیماری کرونا شرایط سخت‌تر می‌شود.
 
وی درباره شهرهای قرمز و نارنجی تصریح کرد: براساس آنچه که ابلاغ شده در شهرهای زرد و آبی تردد و سفر از سوی ستاد مقابله با کرونا بلامانع اعلام شده و فقط درباره شهرهای نارنجی و قرمز ممنوعیت وجود دارد.
 
وی ادامه داد: در شهرهای مسافرپذیر که در خط وضعیت نارنجی نیز هستند. مانند استانهای شمالی، شیراز اصفهان و خراسان رضوی محدودیت‌ها اعمال می‌شود البته آخرین وضعیت ۲۵ اسفند اعلام می‌شود اما همانطور که گفتم تردد در بین شهر زرد و زرد و آبی با آبی بلامانع است.
 
به گفته رییس پلیس راهور ناجا تردد شبانه از ساعت ۲۱تا ۳ بامداد در تمام شهرها با وضعیت زرد، آبی، قرمز و نارنجی اعمال می‌شود.
 
وی تصریح کرد: در شهرهای قرمز یک میلیون تومان در شهرهای نارنجی پانصد هزار تومان و برای تردد شبانه ۲۰۰ هزار تومان جریمه اعمال می‌شود. شهرهای مسافرپذیر که در وضعیت زرد و آبی بودند در وضعیت نارنجی می‌روند چراکه بیم اینکه احتمال دارد بیماری شدت پیدا کند وجود دارد ما امیدواریم همانطور که در نوروز گذشته ۹۹.۶۷ درصد کاهش تردد داشتیم در نوروز امسال نیز با رعایت مردم با کاهش ترددها مواجه باشیم.
 
او درباره خدمات‌رسانی در مراکز شماره‌گذاری و… گفت: خدمات‌رسانی در مراکز تا روز پایانی سال ادامه دارد و ما ساعت کار این مراکز را تا ۱۷ افزایش داده ایم. همچنین شماره‌گذاری خودروهای نو شماره در حال انجام است.
 
وی درباره اخذ تست در مبادی ورودی شهرهای قرمز و نارنجی گفت: تست پی سی آر جز وظایف ما نیست و  نیروهای هلال احمر در وردی و خروجی شهرها مستقر می‌شوند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha