انتقاد تند نیروهای بهداشتی از توئیت مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت

۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۲ - کد خبر: 311415
انتقاد تند نیروهای بهداشتی از توئیت مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت

سلامت نیوز:کانال متخصصین بهداشت در واکنش به توئیت مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت که نسبت به صحبت تلفنی یکی از کارکنان بهداشتی حین تزریق واکسن اعتراض کرده بود با انتشار چند تصویر از کارکنان بهداشتی کشور نوشت: این تصاویر را هم توئیت کند و یک روز پای درد دل این بچه ها بنشینید از مشکلات حقوقی شان بگویند. مشکلات متعدد این نیروها چه زمانی در وزارت بهداشت جای بررسی دارد؟/ بجای این نگرانی ها پاسخ دهید چرا ده درصد مطالب رسانه های وزارت بهداشت هم متعلق به انتشار فعالیت های حوزه بهداشت نیست.

تصویری از یکی از مدافعین بهداشت قم که در یک لحظه تماس تلفنی پاسخ میداده است به قدری برای مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت مهم بوده که آن را توئیت هم کرده و اعلام نموده جای بررسی دارد!


این تصاویر تلاشگران بهداشت همان مرکز در بخش روستایی خلجستان قم است که تصویرش منتشر شده. افراد سالخورده از روستاهای این بخش در مرکز خدمات جامع سلامت دستجرد برای تزریق واکسن حاضر شدند و کارشناسان بهداشت حتی در روزهای تعطیل تا ساعاتی از شب برای واکسینه کردن هموطنانشان مانده اند!

آقای دکتر جهانپور، چند درصد از فعالیت رسانه ای سایت و کانالهای وزارت بهداشت خرج تلاشهای شبانه روزی جامعه بهداشت شده است؟

چند بار تصاویر و تلاشهای کادر بهداشت را توئیت کرده اید که حالا این مشکل برایتان جای بررسی دارد؟

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
9.39511s, 18q