سرپرست پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی که برای انتقام گیری از همسرش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به مرد خلافکاری داده بود، خبر داد.

انتقام میلیاردی زن میانسال از همسرش توسط مرد خلافکار

سلامت نیوز: سرپرست پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی که برای انتقام گیری از همسرش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به مرد خلافکاری داده بود، خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا، علی فرخ پور در رابطه با دستگیری زنی که برای انتقام گیری از همسرش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال فردی را اجیر کرده بود گفت: ۲۹ اسفند سال گذشته مرد میانسالی با پلیس‌ ۱۱۰ تماس گرفت و مدعی شد که برای یکی از دوستانش حادثه ای رخ داده است و امروز هر چه با دوستش به نام خشایار تماس می گیرد تلفن را جواب نمی دهد؛ باتوجه به اینکه این فرد مدعی بود با خشایار قرار داشت راهی خانه‌اش شده و زمانی که متوجه شد خودرواش در مقابل منزل است ولی درب خانه را باز نمی‌کند نگرانش می‌شود.

سرپرست پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران افزود: به دنبال این تماس، ماموران کلانتری و آتش نشانی به محل اعزام شده و پس از هماهنگی های قضائی در خانه خشایار را باز کردند. با ورود به خانه خشایار در محدوده وردآورد، آنها با بدن نیمه جان خشایار دست و پا بسته مواجه شدند که مورد شکنجه قرار گرفته بود، خشایار بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و با آنکه وضع جسمی‌اش بد بود، تحت درمان قرار گرفت.

فرخ پور ابراز کرد: خشایار که تا چند قدمی مرگ رفته بود، پس از بهبودی نسبی در تحقیقات به ماموران گفت که به خاطر اختلافاتی که با همسرم داشتم، او مدتی است که مرا رها کرده و به همراه بچه‌ام به خانه پدری‌اش رفته و من به تنهایی زندگی می کنم. روز حادثه داخل خانه بودم که ناگهان در باز شد و دو مرد وارد شدند. آنها دست و پایم را بستند و یکی از آنها به قصد مرگ مرا کتک زد و بعد هم وسایل خانه و اسناد و مدارکم را به سرقت بردند.

وی در ادامه عنوان کرد: در ادامه تحقیقات کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و پس از انجام تحقیقات گسترده و با توجه به ورود به خانه با کلید و اطلاعات مردان شکنجه گر از محل مدارک و اسناد شاکی، این احتمال مطرح شد که طراح این سرقت خشن، فردی آشنا است. در ادامه تحقیقات کارآگاهان به همسر ۴۵ ساله شاکی مشکوک شدند اما زن میانسال هر بار با صحنه سازی و ادعای دروغین سعی در تغییر مسیر تحقیقات داشت.

در ادامه کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت مطلع شدند که همسر خشایار به نام بهنوش با مرد خلافکاری به نام بابک در ارتباط است و بابک هم جرایم زیادی در پرونده خود دارد، همچنین مشخص شد که بهنوش حدود ۱۵۰ میلیون تومان به حساب بابک در چندین تراکنش واریز کرده است.

فرخ پور تصریح کرد: زمانی که این مدارک در مقابل بهنوش قرار گرفت، زن میانسال چاره ای جز اعتراف ندید و گفت که با شوهرم اختلاف داشتم و همین اختلاف باعث شده بود که کینه او را به دل بگیرم. کینه از خشایار روز به روز بیشتر می شد و در نهایت تصمیم به انتقام‌گیری گرفتم. باید فردی را استخدام می کردم که برای من نقشه انتفام‌گیری را اجرا می‌کرد. در نهایت با بابک آشنا شدم و او قبول کرد که از خشایار انتقام بگیرد اما از آنجایی که در این مدت به من علاقمند شده بود تصمیم گرفته بود با شکنجه مرگبار خشایار را از سر راه بردارد، روز حادثه کلید خانه را به بابک دادم و او به همراه دوستش به خانه رفته و نقشه انتقام‌گیری را اجرا کردند.

سرپرست پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران در پایان گفت: با اعتراف بهنوش، تحقیقات برای دستگیری بابک و همدستش ادامه پیدا کرد. اما بابک که از ماجرای دستگیری بهنوش با خبر شده بود، اقدام به فرار کرد و در نهایت کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت موفق شدند مرد جوان و همدستش را چند روز قبل در یکی از شهرستان های اطراف تهران دستگیر کنند.

فرخ‌پور در پایان خاطر نشان کرد: متهمان در بررسی های اولیه پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =