چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
کد خبر: 314698

سخنگوی فراکسیون هلال‌احمر مجلس شورای اسلامی گفت: پیک کرونا در استان سیستان و بلوچستان با حضور و همراهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونان این وزارتخانه کنترل شد.

پیک کرونا در سیستان و بلوچستان کنترل شد

سلامت نیوز: سخنگوی فراکسیون هلال‌احمر مجلس شورای اسلامی گفت: پیک کرونا در استان سیستان و بلوچستان با حضور و همراهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونان این وزارتخانه کنترل شد.

به گزارش سلامت نیوز، اسماعیل حسین زهی در گفت وگو با ایرنا افزود: خوشبختانه با حضور و همراهی وزیر بهداشت و معاونین وی و همکاری سایر ارگان ها و نهادها توانستیم این مرحله طاقت فرسا را کنترل کنیم.

وی اظهار داشت: پیک کرونا در استان سیستان و بلوچستان به اوج خود رسید که وزیر بهداشت به همراه معاونین خود در این استان حضور یافتند و به کمک هلال احمر، خیرین و سایر نهادها توانستیم این مرحله را پشت سر بگذرانیم.

حسین زهی خاطر نشان کرد: کرونا پس از جنگ جهانی دوم یک فاجعه جهانی به شمار می رود و با توجه به امکانات محدودی که وجود دارد، از مردم انتظار می رود پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند تا بتوانیم پیک پنجم را نیز رد کنیم.

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته از آغاز کرونا تا کنون توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: از زمان آغاز کرونا تا کنون وزیر بهداشت و همکاران در این زمینه فعالیت های خوبی را انجام داده اند و تا حدودی توانسته اند این وضعیت را کنترل کنند که یکی دیگر از فعالیت های مفیدی که انجام پذیرفته، واکسیناسیون عمومی است که خوشبختانه واکسیناسیون رده های سنی آغاز شده که جای تشکر و قدردانی دارد و امیدوار هستیم واکسن های تولید داخلی نیز به تولید انبوه برسد و واکسیناسیون عمومی در سطح کلی انجام پذیرد.

گفتنی است، سیستان بلوچستان واقع در جنوب شرقی کشور از جمله استان های با وضعیت قرمز کرونایی هندی است.


برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =