سخنگوی سازمان اورژانس کشور ضمن هشدار درمورد برودت هوا و مشکلات احتمالی حوادث جوی، از کوهنوردان و مردم عادی خواست بدون تجهیزات و مهارت کافی وارد ارتفاعات نشوند.

اورژانس اعلام آماده‌باش کرد؛ از تردد در ارتفاعات خودداری کنید

سلامت نیوز: سخنگوی سازمان اورژانس کشور ضمن هشدار درمورد برودت هوا و مشکلات احتمالی حوادث جوی، از کوهنوردان و مردم عادی خواست بدون تجهیزات و مهارت کافی وارد ارتفاعات نشوند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبرآنلاین، از سازمان اورژانس کشور مجتبی خالدی افزود: با توجه به برودت هوا و مشکلات احتمالی حوادث جوی، افراد عادی و کوهنوردان بدون تجهیزات و مهارت کافی نوردان از هرگونه تردد ارتفاعات خودداری کنند.

وی ادامه داد: اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی و مراکز بهداشتی و خانه های بهداشت بیش از ۳۰ دانشگاه علوم پزشکی بدستور رییس اورژانس کشور در حالت آماده باش قرار گرفتند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: ساکنان ارتفاعات و کوهپایه های تهران و البرز از حوادث جوی در امان نیستند و توصیه می شود تردد به این مناطق مدیریت شود.

وی از پلیس و راهداری نیز خواست با سخت گیری بیشتری، تردد در جاده های صعب العبور و برف گیر و گردنه ها را نظارت کند.

خالدی همچنین با مخاطب قرار دادن نیروهای امدادی کشور گفت: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی، غافلگیر شدن نیروهای امدادی پذیرفته نیست.


برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =