کاشت مو به روش sut از جمله روش‌های نوظهوری است که در راستای انجام طبیعی‌ترین کاشت با تراکم بالا در کلینیک‌ کاشت مو VIP انجام می‌شود. در طی این روش کلیه‌ی تجهیزات کاشت، ارتقا یافته و تکنولوژی‌های روز دنیا برای موفقیت بیشتر در این زمینه و افزایش زیبایی ظاهری فرد و البته کاهش نیاز به ترمیم مجدد مو مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاشت مو به روش sut با خط رویش طبیعی و اسکن و آنالیز رایگان در کلینیک کاشت مو VIPKasht

سلامت نیوز: کاشت مو به روش sut از جمله روش‌های نوظهوری است که در راستای انجام طبیعی‌ترین کاشت با تراکم بالا در کلینیک‌ کاشت مو VIP  انجام می‌شود. در طی این روش کلیه‌ی تجهیزات کاشت، ارتقا یافته و تکنولوژی‌های روز دنیا برای موفقیت بیشتر در این زمینه و افزایش زیبایی ظاهری فرد و البته کاهش نیاز به ترمیم مجدد مو مورد استفاده قرار می‌گیرند. در کاشت مو به روش SUT حداکثر تلاش برای حفظ گرافت‌های برداشته انجام شده و سرعت انجام کاشت به واسطه‌ی تجهیزات به کار رفته افزایش پیدا می‌کند تا فرد در طی زمان کوتاه‌تری دوره‌ی بهبودی خود را طی کند. به همین دلیل است که می‌توان گفت در روش کاشت مو SUT بخش عظیمی از اشکالات موجود در روش‌های پیشین اصلاح شده و پیوند مو با دردسرهای کمتری صورت می‌پذیرد.

کاشت مو sut کلینیک vip

آشنایی با روش‌های کاشت مو و چگونگی انجام آن‌ها در کلینیک‌های پیوند مو

شناخت روش ‌های کاشت مو و کسب اطلاعات در خصوص نحوه‌ی اجرای آن‌ها و تفاوت‌هایی که با یکدیگر دارند، سبب می‌شود تا متقضایان کاشت با سهولت بیشتری و البته سرعت بالاتری بتوانند مناسب‌ترین روش کاشت را از میان کلیه‌ی روش‌های موجود انتخاب کرده و در نتیجه‌ی انجام آن، با موهایی پرپشت‌تر رو به رو شوند. به همین دلیل لازم دانستیم که جهت افزایش سطح اطلاعات شما عزیزان به بررسی روش‌های متفاوت پیوند مو و مزایا و یا ایراداتی که بر آن‌ها وارد است بپردازیم.

 پیوند مو به روش FUT و مزایا و معایب انجام این روش در کلینیک ‌های کاشت مو

در طی این روش بانک مو (منطقه‌ای که دارای موهای پرپشت‌تر با ریزش موی کمتر است) شناسایی شده و پس از برداشت میزان مشخصی از مو بر اساس ناحیه‌‌ای که به پیوند مو احتیاج دارد، ناحیه‌ی اهدا کننده یا همان بانک مو بخیه زده شده می‌شود. در ادامه‌، نوار فولیکول مو به گرافت‌های متفاوتی تقسیم شده و در ناحیه‌ی مورد نیاز قرار داده می‌شود. مراحل کاشت مو در این روش تنها در یک جلسه انجام شده و موهای کاشته شده همانند موی طبیعی فرد رشد نموده و ظاهر طبیعی را برای فرد به ارمغان خواهند آورد. اما در طی این روش ممکن است بیمار به سبب زخم‌‌های ایجاد شده عفونت یا التهاب را تجربه نماید که به همین سبب این روش به عنوان یک روش تهاجمی با دوره‌ی بهبودی طولانی می‌شناسند که فرد بهتر است برای جلوگیری از ایجاد خطرات، ارتباط خود را با پزشک حفظ نماید.

پیوند مو به روش FIT و مزایا و معایب این روش کاشت در کلینیک‌های کاشت مو

کاشت مو FIT برخلاف نوع FUT به دلیل عدم ایجاد جراحت در پوست سر به روشی کم تهاجم با دوره‌ی بهبود کوتاه‌تر شناخته شده و مناسب برای افرادی که مراحل اولیه‌ی ریزش موی خود را تجربه می‌کنند می‌باشد. در طی این روش پس از برداشت تعداد مشخصی از واحدهای فولیکول مورد نیاز، در طی یک جلسه به پیوند کلیه‌ی گرافت‌های ایجاد شده می‌پردازند. البته این روش به دلیل هزینه و وقت‌گیر بودن و طولانی بودن مرحله‌ی پیوند مو، به عنوان روشی مناسب برای کاشت مو پیشنهاد نمی‌شود و بهتر است از این روش برای کاشت سیبیل و ابرو و یا ناحیه‌ی کوچکی از سر استفاده شود.

عکس کاشت مو sut کلینیک vip

کاشت مو به روش SUT و مزایا و برتری‌های این روش پیوند مو نسبت به سایر روش ها

یکی از مباحثی که در کاشت مو sut به شدت دنبال شده است استفاده از تجهیزات مدرن در جهت کاهش جراحت‌ها و کوتاه‌تر کردن طول جلسه‌ی کاشت و دوره‌ی بهبود بیمار به نسبت روش‌های پیشین می‌باشد. در طی این روش‌ها فولیکول‌های مو به واسطه‌ی ابزارهای پیشرفته از ناحیه‌ی اهدا کننده استخراج می‌شوند و با کمک ابزارهای مخصوصی نیز گرافت‌های ایجاد شده که گاه میزان آن 14000 تار مو هم می‌رسد (بسته به ناحیه‌ی مدنظر) در طی مدت زمان کوتاهی پیوند زده خواهند شد. مهم‌ترین مزیتی که برای کاشت مو به روش sut می‌توان عنوان نمود امکان کاشت با تراکم سه برابر بیش‌تر از روش‌های fut  و fit می‌باشد.

 در تکنیک‌های کاشت مو که در طی این روش به انجام می‌رسد بیمار با حداقل هدر رفت مو مواجه می‌باشد؛ چرا که در طی برداشت فولیکول‌ها و فریز نمودن آن‌ها، موها به طور کامل سالم مانده و با مهارت پزشک بر روی ناحیه‌ی سر، سیبیل و ابرو قرار داده می‌شوند. در این روش فرد به طور معمول با محدودیت در انجام فعالیت‌های روزمره مواجه نمی‌شود و نیازی به دریافت مرخصی‌های چند روزه نیست چرا که این روش تنها بی‌حسی موضعی انجام شده و نواحی که گرافت از آنجا برداشته شده سوراخ‌های کوچکی هستند که هیچگونه درد و خون ریزی را برای فرد حاصل نمی‌کنند و پس از 7 الی 14 روز معمولا بهبود پیدا می‌کنند.

ویژگی‌ها‌ و مزایای کاشت مو به روش sut در کلینیک کاشت موی vip

در کلینیک کاشت مو vip نیز به سبب افزایش رضایت مشتریان و موفقیت هر چه بیشتر جراحی‌های انجام شده، از جدیدترین ابزارهای پزشکی استفاده شده و پزشکان متخصص این مجموعه به واسطه‌ی این ابزارها در کلیه‌ی مراحل کاشت مو از طراحی خط رویش تا برداشت فولیکول و پیوند آن سعی در ارائه خدمات بهتر و با کیفیت‌تری برای رسیدن به موهای طبیعی را دارند.

در کلینیک کاشت vip در جلسات مشاوره به کمک دستگاه‌های لیزری، خط رویش به صورت طبیعی و میزان تراکم گرافت‌های مورد نیاز برای هر ناحیه سر تعیین می‌شود تا در هنگام کاشت مو با کمک خطوط تعیین شده پزشک به صورت دقیق‌تری به تقسیم بندی گرافت‌ها و قرار دادن آن‌ها در سر اقدام نماید و بتواند حداکثر تراکم ممکن را به ناحیه مدنظر پیوند بدهد.

از جمله مزایای کاشت مو در کلینیک vip می‌توان به سرعت بالای کاشت و توجه دقیق به تراکم پذیری گرافت‌ها و عدم نیاز به کوتاهی مو برای کاشت موهای ناحیه‌ی هیرلاین و شقیقه اشاره نمود. خوب است بدانید که برای اطمینان مشتریان در این کلینیک خدمات کاشت دارای ضمنات نامه مادام العمر بوده و کلینیک از جراحی‌های انجام شده پشتیبانی خواهد نمود

ترتیب کلیه‌ی مراحل انجام کاشت موی طبیعی در کلینیک تخصصی و مجهز وی آی پی به روش SUT

در این بخش سعی نمودیم با بررسی ترتیب مراحل کاشت مو شما را از روند یک کاشت موفق آگاه کنیم

  • معاینات اولیه و مشاوره‌ی تخصصی توسط پزشک متخصص و انجام آزمایشات لازم به توصیه‌ی پزشک

در مرحله‌ی اول کاشت مو پزشک با بررسی بانک مو و منطقه‌‌ی دارای ریزش و عمق ریشه‌ی مو و وضعیت کشسانی پوست سر به انجام معاینات بالینی می‌پردازد که انجام این معاینات و مشاوره‌های اولیه در کلینیک vip کاملا رایگان خواهد بود. در طی این معاینات در صورتی که بیمار در قسمت پشت سر از بانک موی کافی بهرمند نباشد، پزشک به بررسی وضعیت موی سینه، بازو و یا ریش می‌پردازد که بعد از بررسی دقیق معاینات و انجام مشاوره با بیمار و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص علت ریزش و چگونگی ریزش و مواردی از این قبیل، آزمایشاتی را برای ارزیابی دقیق وضعیت بدن بیمار پیشنهاد می‌کند تا از چگونگی وضعیت بدن وی آگاهی پیدا نمایند. پس از انجام معاینات با استفاده از دستگاه‌های لیزری و کامپیوتری مناسب‌ترین خط رویش و تعداد گرافت‌های مورد نیاز و در نتیجه هزینه‌ی نهایی مشخص می‌شود و کف سر، (در صورتی که  منطقه مدنظر فقط شقیقه وهیرلاین نباشد) تراشیده می‌شوند و سپس استریل می‌شود.

  • تزریق بی‌حسی و آماده‌سازی پوست سر برای برداشت تعداد مشخصی گرافت از منطقه بانک مو

همانطور که در طول متن نیز اشاره نمودیم در طی کاشت مو طبیعی به روش sut بیمار کاملا بیهوش نشده و کاملا هوشیار می‌باشد که پزشک تنها برای عدم ایجاد هیچگونه احساسی در هنگام برداشت گرافت‌ها به بی‌حسی منطقه مدنظر می‌پردازد.

  • برداشت میزان مشخصی از فولیکول مو از منطقه اهدا برای قرار دادن در منطقه‌ی مورد نیاز

پس از تراشیدن موی سر و انجام بی‌حسی، با استفاده از دستگاه‌های مشخص گرافت‌ها از ناحیه‌ی اهدا خارج می‌شوند. در طی برداشت به واسطه‌ی دستگاه‌های مخصوص، تعداد بالایی از گرافت ظرف مدت زمان کوتاهی استخراج می‌شود. این مرحله از مراحل بسیار حساسی است که نیازمند دقت و مهارت بالای پزشک می‌باشد. چرا که در صورت هرگونه بی‌دقتی، فولیکول‌های موی اهدا شده آسیب دیده و در نتیجه مراحل کاشت مو طولانی‌تر شده و موهای اهدا شده کم پشت‌تر خواهند بود.

  • شروع کاشت و جای‌گذاری و انتقال فولیکول‌های برداشته شده از منطقه اهدا به منطقه مورد نیاز

برای قرارگیری فولیکول‌های برداشته شده به منطقه‌ی مدنظر و مشخص شده بر اساس طراحی لیزری، شکافی با عمق مشخص 7/0 میلیمتر ایجاد می‌شود و فولیکول‌های برداشته شده در منطقه‌ی مشخص قرار داده می‌شوند. این فولیکول‌ها در مناطق پشت و وسط سر به صورت چندتایی و در مناطق خط رویش برای ایجاد حالت کاملا طبیعی به شکل تکی کاشته می‌شوند.

روش های کاشت مو کلینیک وی آی پی

چه کسانی نمی‌توانند کاندیدهای مناسبی برای کاشت مو به روش sut در کلینیک vip باشند؟

 پاسخ به این سوال نیازمند شناخت شرایط هر شخص و وضعیت تاسی وی بوده و پزشک متخصص با بررسی و معاینات لازم می‌تواند به این موضوع که آیا شما فرد مناسبی برای انجام کاشت مو به روش sut هستید یا خیر پاسخ دهد. اما به طورکلی برخی از افراد چون کسانی که دارای الگوی تاسی مشخصی نیستند و یا دارای التهابات کنترل نشده‌ای هستند، همچنین افرادی که به داروهای بی‌حسی دارای حساسیت بوده و یا مبتلا به بیماریهای ویروسی از قبیل: ایدز و هپاتیت هستند و همینطور اشخاصی که ناراحتی پوستی مانند: پسوریازیس، لوپوس، لینکن پلان و .... نمی‌توانند گزینه‌ی مناسبی برای انجام پیوند مو تلقی شوند.

جهت انجام کاشت مو به روش SUT می‌توانید به سایت کلینیک کاشت مو vip به آدرس clinic-vip.com مراجعه کنید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =