یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت

غرب کشور بارانی خواهد شد/افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهر‌های صنعتی

سلامت نیوز:یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت

به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،کبری رفیعی کارشناس هواشناسی در مورد آخرین وضعیت جوی در کشور گفت:امروز و فردا در بیشتر مناطق جوی پایدار را خواهیم داشت، همچنین در شهر‌های پر جمعیت و صنعتی افزایش آلاینده‌ها را شاهد خواهیم بود. وی ادامه داد:امروز در تهران و کرج شاخص کیفیت هوای ناسالم را برای همه گروه‌های سنی شاهد خواهیم بود.


این کارشناس هواشناسی گفت: امروز در شرق و جنوب شرق کشور افزایش سرعت وزش باد را خواهیم داشت.


وی ادامه داد:از چهارشنبه بعد از ظهر سامانه بارشی از سمت غرب وارد کشور خواهد شدو چهارشنبه شب در برخی از نقاط آذربایجان شرقی و غربی، کردستان و کرمانشاه بارندگی پیش بینی خواهیم کرد.


وی همچنین گفت:پنجشنبه بارش‌ها به استان‌های کرمانشاه، کردستان، زنجان، اردبیل، همدان، قزوین و ارتفاعات تهران و البرز را نیز در بر می‌گیرد، همچنین در این مناطق بارش باران همراه با وزش باد شدید موقتی و در ارتفاعات بارش برف را شاهد خواهیم بود.


این کارشناس هواشناسی گفت:این بارش‌ها تا روزجمعه به شکل پراکنده ادامه خواهد داشت و از شنبه هفته آینده بیشتر مناطق کشور جوی پایدار و همزمان افزایش غلظت آلاینده‌ها را تجربه خواهند کرد.


وی در پایان درمورد وضعیت آب و هوایی تهران ،گفت:امروز آسمان تهران صاف تا نیمه ابری و غبار آلود خواهد بود همچنین بیشینه دما در پایتخت برای امروز ۱۴ درجه بالای صفر خواهد بود.  

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =