ثبت نام آزمون استخدام ۷۲۵ نفر از دانش آموختگان دانشگاهی در سازمان تامین اجتماعی از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آغاز شد.

ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی آغاز شد

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،احمد عبدی پور گفت: ۷۲۵ نفر در مشاغل کارشناسی سازمان تامین اجتماعی در رشته‌های کارشناسی پرستاری، کارشناسی مامایی، اتاق عمل، آزمایشگاه تشخیص طبی، هوشبری، پرتوشناسی، پذیرش و اطلاعات، امور مالی و کارشناس فناوری اطلاعات و … استخدام می‌شوند.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی گفت: ثبت نام آزمون استخدامی برای مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، از روز دوشنبه ۲۳ خردادماه آغاز شده و تا ۲ تیرماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد یافت.

به گفته عبدی پور، جذب و بکارگیری داوطلبان به صورت سراسری در سطح کشور انجام می‌شود، آزمون ۲۳ تیرماه ۱۴۰۱ در اکثر استان‌های کشور برگزار می‌شود. با هدف تامین نیروی انسانی مورد نیاز، آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در نه رشته شغلی برگزار می‌شود که داوطلبان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به دفترچه آزمون در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir مراجعه کنند.

عبدی پور گفت: به داوطلبان توصیه می‌کنیم قبل از اقدام به ثبت‌نام و کسب اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی این آزمون و نیز امتیازات مورد نظر، دفترچه راهنمای آزمون را مطالعه کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha